Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaaa19

mam obawy!!!

Polecane posty

kochalam sie z moim chlopakiem 4 sierpnia i moj men za pozno wyjal ptaszka i troszke spermy wlecialo... potym wzielam postinor .... i moj cykl sie rozregulowal tzn mialam ostani okres 3 sierpnia a pozniej znowu dostalam 15 sierpnia....a teraz czekam i nic.... co to moze byc...moge byc w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 19
nie no raczej niee.. wziełas postinor to jest bardzo duza dawka hormonow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz okresu, bo postinor to bomba hormonalna, która namieszała Ci w cyklu. Na pewno nie jesteś w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja...
a ja uprawialam petting z chlopakiem w 11dniu cyklu- moje cykle trwają 32-41dni. Byla mozliwosc dostania się spermy do drog rodnych...ale wydaje mi się ze to byl dzien nieplodny przy moich dlugich cyklach. Myslicie ze powinnam się bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz moze ile takie cos trwa ..taki nieregukarny cykl...czy teraz jak dostane okres moge zaczac tabletki antykoncepcyjne np.Yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile może trwać, bo u każdej to pewnie przebiega to inaczej. Jeżeli długo nie będziesz miała okresu to idź do lekarza, przepisze Ci coś na wywołanie i będziesz mogła zatpytać co z pigułkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem w niemczechhhhhhhhhhh i ztym lekarzem bedzie problem...w domu bede dopiero w listopadzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wiem co Ci poradzić :( Ja za bardzo się na tym nie znam, bo nie brałam nigdy postinoru, ale poszukaj tutaj, były tematy o postinorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×