Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość noiq83

PIerwszy ginekolog w mieście Łodzi

Polecane posty

Gość noiq83

Witam forumowiczki :) Wiem, że już były takie tematy, ale po skorzystaniu z opcji szukaj, nie znalazłam tego co chciałam. Już tłumaczę. Wszystkie posty byly kobiet, które już mają tą pierwszą wizytę za sobą i potrzebują konkretnego podejścia od lekarza. A ja mam 23 lata i jestem dziewicą, z czego jestem dumna ;P Ale ten stan zaczął mi i mojemu D. nieco ciążyć na ciele i zdrowiu psychicznym ;) Po długich rozmowach (jakoś myśli trzeba zająć, by ochłonąć ;P ) zdecydowaliśmy, że najlepiej by było, gdybym zaczęła brać pigułki. Przy sumiennym stosowaniu ochrona przed przedwczesnym potomkiem jest na 99, czy coś koło tego, procent. Poza tym sa wygodne, dobrze dobrane nie mają "prawie" skutków ubocznych. No i mają najważniejszą zaletę, która zdetronizowała w rozważaniach prezerwatywę na ten pierwszy raz: Będę się kochała z moim D., a nie z lateksem ;P Więc szukam ginekologa w Łodzi, który potrawi się zająć pacjentką podczas jej pierwszej wizyty, poświęci mi dostatecznie dużo czasu, pamięta, o co powinnien ją spytać, bo nie na wszystko, co ważne mogę wpaść sama, zlecił badania, jeśli są konieczne, był sympatyczny i cierpliwy. Czy kobieta czy mężczyzna nie gra to żadnej roli. Raczej prywatnego, bo dziś się nacięłam w przychodni (za przeproszeniem) publicznej. Nie wyglądam na swój wiek, musze dowód pokazywać, by kupić piwo ;] Pytałam w rejestracji o wizytę, obok siedziała lekarka i stwierdziła, że muszę przyjść z moim "prawnym opiekunem", a że jestem dość krągła tu i ówdzie, dodała, że nie może bez tego zbadać nieletniej, a tym bardziej takiej do skrobanki :[ (Nie skomentowałam, gdyż jej elokwencja nie była adekwatna do mojej erudycji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×