Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przenoszę

jakie prawa i obowiązki ma stażysta?

Polecane posty

jakie prawa i obowiązki ma stażysta? [07.09] 08:04 lilka1987 Dostalam skierowanie na staż do szkoly jako referent i chciałabym wiedziec jakie mam prawa i jakie obowiazki musze wykonywac? [07.09] 08:06 uwielbam nie masz żadnych praw - tylko same OBOWIĄZKI!!! [07.09] 08:06 hehehheaaaaaaaaaaaaa staz moj wygladal tak ze kserowalam przez 8 godzin duzo sie nauczylam- naprawde!buhahha [07.09] 08:11 lilka1987 u mnie dyrektorka jest kobieta takze loda jej nie bede robic No wlasnie ja ide na pedagogike i raczej wolałabym iść do przedszkola:/ a dali mi narazie tam przydzial wiem ze jest duzo chetnych a miejsc malo to moze sie nie zakwalifikuje [07.09] 09:13 anku31 obowiązki bedziesz miała takie jak ci zleci miejsce w ktorym odbedzie sie straż. co do praw... miejsce pracy nie powinno ci zlecic wiecej niz 7 godz pracy na dzien, nie moze wymagac od ciebie żebys wszystko wiedziała i robila sama. W dzien, w ktorym jest wypłata stażowego, powinni cie zwolnic, lub dac wolne, abys mogła je odebrac- no chyba ze masz konto to nie Do obowiązku nalezy tez, przynoszenie do urz. pracy co miesiecznej listy obecnosci, ktorą podpisuje sie codziennie... no to by bylo na tyle. ania i piotr 4 sierpień 2007 [07.09] 09:49 ścianka no i po każdych 30 przepracowanych dniach należą ci się 2 dni wolne do wykorzystania do końca stażu. Bo wiem gdzie jestem, kiedy mnie nie ma.... [07.09] 09:50 anku31 hehe, ta ania i piotr 4 sierpień 2007 [07.09] 10:34 *GWIAZDkA mała* musisz założyć konto w banku bo wypłaty są dokonywane w formie przelewu bo to unijna kasa,masz prawo do 2-óch dni wolnych po upływie 30 dni,czyli co miesiąc masz 2 dni wolne,pracujesz 8 godzin, staż musi mieć minimum 3 miesiące bo jak krócej będziesz go robiła to będziesz musiała oddać te pieniądze co zarobiłas a dodatkowo zapłacić za badanie lekarskie jakie miałas robione, bo unia płaciła temu lekarzowi by cie zbadał za darmo,staż odpracowujesz tylko jednorazowo,masz obowiąz3ek słuchać pracodawcy,codzienie podpisywac listę obecnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaN
jestem obecnie na stażu i mam takie pytanko,czy muszę pracować w weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel27777
czy muszę pracować w weekendy? - jezeli wymaga tego placowka to tak. ja pracowalam w weekend a pon i wtor. mialam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×