Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca pani

tampony i nastolatka, czy można , jakie polecacie?

Polecane posty

Gość pytajaca pani

czy jedenastolatka moze uzywac tampony??? jakie polecacie dla tek mlodej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórka bananowa
odradzamy nastolatkom w wieku 11 lat. Powinna zacząc w wieku 14 lat i zanim włozy pewnie ze 3 sztuki zniszczy. musi sie nauczyc rozlużnić, popchac, przepchać przez kość łonowa a wtedy wrazenie jest jakby wchodził do brzucha. Nic bardziej mylnego. Sznureczek wystaje i mocne szarpnięcie i wyjdzie. 11 latka zabardzo nie zna budowy tych okolic, jest delikatna i młoda. lepiej aby podpaski miała, gdyz dopiera zaczyna okres wchodzenie w zycie kobiety. pamietajmy ze 11 12 lat to jeszcze bardzo młode dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca pani
wiem dlatego pytam, mamy problem bo corka trenuje plywanie i jakos to musimy rozwiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to tylko na czas pływania, to ja polecam O.B. mini w tej jedwabnej otoczce (czy czymś takim). Tą są praktycznie mini tamponiki, pokryte gładką otoczką, przez co bardzo łątwo się je zakłada. Nawet tak młoda dziewczynak powinna dać radę z założeniem, choć nie będzie to łatwe i trzeba troche popróbować zanim się dojdzie do wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jakies porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej, żeby początkująca kupiła sobie tampony z aplikatorem, jest to bardziej higieniczne, bo przed włożeniem tamponu bez aplikatora trzeba umyć ręce i przed, i po, przy aplikatorze mozna skoczyć do najbliższego WC-tu, nawet bez wody w kranie i higienicznie zmienic tampon. Na początek niech spróbuje z najmniejszymi tamponami, jak sie do nich przyzwyczai i zobaczy, że tampon nie gryzie i łatwo go włożyć tudzież wyjąć, będzie mogła swobodnie przerzucić się na inne, według własnego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17-nastolatka
Polecam tampony Always wyprodukowane specjalnie dla młodych dziewczyn. Mają one aplikator co bardzo ułatwia włożenie tamponu(osobiście nie wiem czy umiałabym korzystać z tych bez aplikatora). Instrukcja obsługi jest napisana w sposób bardzo przystępny i wyjaśnia wszystko to co powinnyśmy wiedzieć(są nawet rysunki). Gdyby były problemy w zidentyfikowaniu produktu, podpowiem że tampony maja śmieszne kolorowe "nastolatkowe" opakowania (kolor zależy od poziomu chłonności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaaaa
i broń boże abym 11-latce takie tampony próbował aplikować ksiądz katecheta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość022
Ja używałam tamponów jako nastolatka, na początku ob mini, dostałam okres jak miałam ok.12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek najmniejsze, a później jak się przyzwyczai to można kupić większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OB ma chyba największy wybór tamponów na rynku, mają tam między innymi wersje mini oraz light day, te są stworzone z myślą o nastolatkach więc i te sprawdzą się najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tampony można używać od pierwszej miesiączki, dlatego na rynku są dostępne tampony w wersji mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×