Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

FAJNE SKLEPY W KRAKOWIE?!

Polecane posty

otoz wiecie gdzie na jakiej ulicy są w kraku sklepy typu: Mango,zara ,miss sixty czy pepe jeans? są tam jakies promocje ,jak tak to za ile kupie cos fajnego.. i jeszcze jedno pytanko....Czy w Sisleyu i w Dieslu sa jeszcze jakies korzystne obnizki? tzn. czy za 150 zl kupi sie jakis fajny i praktyczny ciuch? prosze o jakies odpowiedzi rzetelne i kulturalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta..jade na wycieczke klasową:O i raczej bedziemy non-stop zwiedzac...wiec o kazimierzu moge zapomniec 😭 chodzi mi oo te sklepy w centrum i na florianskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdz sie po calej Florianskiej, Szewskiej tam sa te sklepy. Ale z tymi obnizkami to kicha. Pojedz sobie do Galerii Kazimierz lub do Plazy, ale tez podejrzewam malo znizek. Slyszalam, ze pod koniec wrzesnia maja wreszcie otworzyc przy dworcu glownym ta Galerie Krakowska. Pierwszy sklep jaki bedzie otwarty to H&M, reszta pewnie sukcesywnie. Pewnie wtedy beda z okazji otwarcia jakies znizki i promocje. Ja sie wtedy wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.... jestem z gdyni.... jakos se te skelpy oblookam bo wczesniej w kraku bylam ... a czy w takich sklepach typu D&G ,Lacoste są jakies intratne wyprzedaze? np: paski do spodni potanialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklepy w rynku maja to do siebie ze niby maja te znizki ale niewiem na jaka to niby kieszen ;) Szkoda, ze nie pozniej, bo jak pisalam wczesniej w tej nowej Galerii bedzie napewno mnostwo znizek. Ale to dopiero po 25 wrzesnia. Ps. Moj chlopak jest z Gdanska, wiec mam slabosc do Trojmiasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że możesz wybrać
się na Grodzką, Florianska, Stradom, ale Do Galerii Kazimierz też, niemniej muszę przyznać, że floriańska i Grodzka.... coż samo centrum nastawione jest na turystów i zwiedzających, na zakupy warto wybrać się nieco dalej od centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przejdzcie sie na Grodzka, pomylilo mi sie z ta Szewska. Napewno drogo jest w Galerii Centrum na Anny. Manekiny poubierane w ciuchy za prawie cala moja pensje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ta grodzka i stradom to jest blisko rynku oraz takiego domu studenckiego zaczek ? sorry,ale niezbyt znam sie na topografii tego miasta...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaczek to jest kawalek drogi od rynku jakies 30 minut pieszo ale tramwajem szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.......a niedaleko zaczka sa jakies centra i td...? oby bylo cieplo...przeziebiona niezle jestem a strode w nocy czeka mnie 12godzinna podroz pociagiem bez kuszetek i potem od razu zwiedzanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.galeriakazimierz.pl/ sama zobacz co jest w galeri kazimierz. osobiscie polecam ci tam jechac bo nie zmarzniesz i sklepow duzo a nie daleko od rynku wystarczy wsiasc w jakis tramwaj na grzegorzeckie z rynku to 5-10 minut i jestes na miejscu. sklepy na florianskiej: carry, orsey, reserved, jakis adidas, olt, butik, rylko, sepora, jakies jubilerskie, sklep heleny rubinstein, zebra, wolcznka nie wiem co jescze. na florianskiej nie ma nic specjalnego nie wroc jest jeden fajny sklep z butami . morgano jest na siennej to ulica w lewo jak idac w strone florianskiej skrecisz za maryjackim i za emppikiem. tam jest tez fajny sklep moze nie markowe ciuchy ale naprawde ciekawe salsa sie nazwa. jeszcze na bracka warto isc tam jest sklep z zagranicznymi koncowkami kolekcji. diesel jest na rynku od strony dworac gl. lakosta na grodzkieja wlasnie grodzka to ta krzywa ulica na rynku ta nawprost od florianskiej na grodzkiej. najlepiej udac sie do galeri kazimierz jak pojedzies z tam to niedaleko jest plaza. kolo zaczka nie ma zadnego centrum w sumie tam nie ma sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx:) a czy w tej zarze morganie czy dieslu sa jakies korzystne promocje? l\\kurde zawsze mi sie zdawalo,ze zaczek jest blisko rynku kolo UJ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby takie fajne, a nigdzie nie moge dostać fajnych, modnych oprawek, których cena nie jest z kosmosu. Chyba pozostaje zamawianie przez internet. Widze na przykład, że na galeriawidzenia.com mają naprawde niezły wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę firmę i koleżanka poleciła mi Butik Lavend zlokalizowany przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Krakowie (jestem z okolic Krakowa). Ostatnio kupiłam u nich kilka naprawdę ładnych, eleganckich żakietów. Teraz rozważam zamówienie odzieży firmowej dla pracowników, bo w sklepie mi zaproponowano taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×