Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamciana103

3 letnie dziecko śpi w pampersie - doradcie !!

Polecane posty

Gość mamciana103

Cześć !!! Mój 3 letni syn w dzięń radzi sobie już z sikaniem i kupkami, tzn. woła albo sam idzie szukać nocnika, ale niestety na popołudniową drzemke czy na noc musze mu zakładac pampersa bo się moczy i konkretnie. Wogóle nie trzyma moczu, pampers jest przesikany na wylot przez noc. Co mam robić - jak go oduczyć? Prosze o doradzenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co doradzic
uwazam ze to wygdonictow rodzicow powoduje ze duze dzieci chodza w pieluchach... ja mialam rok jak korzystalam z nocnika i przestalam nosic pieluche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada744
Witam.Ja po prostu swojej córci przestałam zakładac pampersa jak skończyła 25 miesiąc.Próbowałam jej wytłumaczyc, ze spi juz bez pieluchy i jak zrobi siusiu to bedzie łóżko mokre itp.Ale przede wszystkim przestałam jej dawac pić na noc.Na początku wstawałam aby ja wysadzic (2x jak spała).Teraz sama już sie kontroluje.Jak do tej pory zmoczyła sie 3x.I tak juz mam spokoj z pampersami od maja.Życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOje dzieci
używały zwykłych pieluch tetrowych i jak miały po pótora roku nie sikały do pieluchy nawet nocą. Wcześniej kzyczały bardzo szybko zaraz po zmoczeniu się. Teraz dzieci mają coraz lepsze pieluchy nie odczuwają dyskomfortu leżenia w mokrym bo są sp[ecjalne wkładki i nie ma co ich budzić. Załóż dziecku pieluchę w której czuć mokro, zacznie się budzić bo mokro, a po pewnym czasie będzie się budzić zanim będzie mokro :). Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×