Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubella

mam pytanie filozoficzne

Polecane posty

Gość Pucio to kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jakiegoś czasu
i też jeszcze nie do końca...ale zostały juz tylko kosmetyczne poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to forum robi z ludzmi
zamienia mezczyzn w kobiety a kobiety w mezczyzn:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominator to jest Pudzian
a ty jestes kobieta:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta to ja jestem tylko w twoim mózgu a to zapewne jest pomaranczowa maż..albo masa szara...bardzo mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Tak, nie oceniaj człowieka, dopóki nie dowiesz się jak często się seksi. Pamiętaj tylko to jest oznaką charakteru.Jeśli ktoś jest w tych sprawach abstynentem...oj to człowiek bez charakteru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dea...
ok Puciek teraz na glebę i błagaj o litość a później wyliżesz mi jaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dea...
jeszcze raz sobie przewałkujesz odbyt bez pozwolenia to zabiorę twój ulubiony gorset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Ejj Ty Puciok, czy Smuciok to jak to z Tobą jest w końcu co? Naprawde jesteś pedałem??? Sory za wyrażenie, może inaczej powinienem napisać, ale w sumie to ja do Was nic nie mam. Wasze życie i tyle. Kurwa, ale mimo wszystko szacunek, że się tego nie wstydzisz i jestes sobą. Ciepły kolega na forum, to w końcu też kolega, tyle ze troche..niebezpieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Dea nie wiem, czy są fajne, ale mi nie wadzą. W realu to nie znam żadnego, ale tutaj poznałem Pucieka i to dla mnie szok, że tak się otworzył. Ja patrze na Pucioka jak na człowieka, a nie Ciotkę, także dopóki będzie trzymał łapy na klawiaturze, to mam do dziada, czy jak go tak określic szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dea...
a na takiej kafe to ma nawet niezłe pole do popisu ...na każdym tokiu samotni faceci, którzy sami sugerują słowami, ze nigdy nie mieli dziewczyny, ze są homo...albo mówią, ze na pweno nie bedą mieli....więc Puciek Ty się nie krępuj bo ludzie na forum nie mają nic do homoseksualistów tylko bierz się jak facet dominujący za tych spragnionych faceta brzydkich i samotnych....happy hunting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Powodzenia w łowach Puciok, tylko pamiętaj co do zalotów, to moją furtkę omijaj z daleka i walcz o swoje z innymi "chłopaczkami". Powodzenia kolego, czy koleżanko, czy ch.. wie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
"na mnie konczy sie hierarchia..nie ma wyzszego ode mnie nade mna..ale wciaz mozesz próbowac" Sory, ale to mnie jeszcze nurtuje. Jaka hierarchia? To geje są jak sekta, czy zakład z parówkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Ptysiowych??? O ja Cie kręce, to znaczy kto ma mniejszego ptasia, ten wyżej w hierarchii tak??? A czyli Puziol jest najwyżej, to oznacza, że... Ale ptyś, to zawsze ptyś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Dlaczego mają skasowac? Przecież to są filozoficzne rozważania o równouprawnieniu i zwyczajach mniejszości uznaniowo-wyznaniowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×