Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Sylwia, ja mam zawsze świeże kwiaty i świeże, oryginalne komplementy! Wypraszam sobie!! :P Dla wszystkich starczy. Dobra, to jak tak, to od dziś będę Was baaaardzo skromnie komplementował. Nie to nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EROTICA Ciebie obgadac?;) no co Tyyyy:P wiecie, a ja z tmy moim chyba naparwde daje sobie calkowity luz, on nigdy nic nie zrozumie, jakis tepy czy co;) Bylam z nim na tmy Jego swiecie, ogolnie fajnie ale za to po powrocie?? dostalam wyzywanie, ze jestem beznadziejna, bo zgasl mi jego samochod, nie z mojej winy (cos z gazem jet nie tak) no i zamisat od razu odpalic to skrecilam w bok a ze jak zgasl to wspomagania nie byl owiec najechalam lekko na chodink:// a on na to, ze ciapa jestem, ze nic nie potrafie i ze bym Go zabila:D9przy 20km.h:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni a moze to ta dziecwzyna co wtedy sie z nia \"randkowales\'?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica, nie mnie oceniać urodę Twego lubego:P Ja jestem lesbijką wolę kobiety:D dobra, spadam tymczasem, tylko mi powiedzcie iść czy nie iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co za ch** z niego...chyba bym go zabila albo nie poprostu dala sobie spokoj bo kto zasluguje na takie wyzywki...nie dosc ze mu dupe wozisz...bo penie cos wypil to on jeszcze z taka gadka do ciebie...no poprostu...sku*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Giovanni tylko się nie obrażaj. Jak dla mnie to my tu mozemy sobie wzajemnie słodzić aż nas zemdli. A ten telefon hmmm bardzo tajemniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni rzuc moneta:PPPP Natia-jestem na Niego zla, po prostu jest bezczelny, zdradzil mnie i jeszcze sie na mnie wyzywa i znowu zwala wszystko na mnie, ze sie nic nie zmienilam blablabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ... nie obraź się ale no comments normalnie ... Żonka miała rację, ręce opadają. Natia, no Ty żartujesz a ja pytam poważnie, iść czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m itez rece opadly, na co ja loiczylam??? co za sku....olac dziada teraz jestem silneijsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek nas pytasz? Ja na Twoim miejscu bym poszła, o ile to nie jest jakieś dziwne miejsce (czytaj na odludziu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzimy sobie, ja soba nie dam dalej pomiatac, co on sobie w ogole wyobraza, normalnie palant Giovanni mnie by tez ciekawilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pójdę, bo też mnie ciekawi :D Hyhy :D Ola, powiedz mu :\"Spieprzaj, dziadu!\" i poszczuj go Irasiadem :P hehehehe Aha i nie jest to odludne miejsce, wręcz przeciwnie. Hmm no ciekawe ciekawe :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem z moim psem:( bo zawsze na dworze sobie siedzi i go pchly teraz zzeraja:(((( byl kapany wczoraj, polany kropelkami, a on tak piszczy skomli zeby mu ktos pomogl, nie wiem co mam zrobic:( tak mi Go zal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkgttt
czytalam tamten topic, teraz czytam ten - olalee normalnie glupota. Wszyscy Ci dobrze radzili, chcieli cie odciagnac od tego prostaka to nie - wrocilas do niego a teraz znowu sie zalisz zalosne to teraz tez mu poweisz ze to koniec i dalej sie bedziesz zalic jak to tesknisz i jaki to on cudowny i znowu do niego wrocisz a on znowu bedzie cie wyzywal ZALOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkgttt
a co do psa. Trzeba go do weterynarza, ktory da specjalne krople ktore sie daje na kark, srodek grzbietu i przy ogoniw kosztuja jakies 15 zl giovanni jakis zalosny podrywacz jestes masz sie za nie wiadomo co a nie masz odwagi zalaczyc fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie juz zalic z powodu faceta, mieliscie racje, Wszyscy ale moja glupot anie zna granic i musialam poczuc to na wlasnej skorze ale koniec z tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie takie krople mial wczoraj to zastosowalismy i nic nie dalo, mzoe tzreba odczekac? ale on tka sie drapie, wygryza siersc i tak blaga o pomoc, nie wytrzymam tka mnie serce boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już sama nie wiem od wczoraj chyba już coś powinny zadziałać. Twój piesek może mieć jakąś alergę skórną i dlatego go swędzi. Jeśli tak to same kropelki mu nie pomogą, musi jeszcze dostać inne lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktos cos doradzic.... jak udowodnic facetowi,ze byl tym pierwszym...wiecie o co mi chodzi nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×