Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Hej kochani👄 Przepraszam ze długą przerwę,ale miałam małe problemy zdrowotne.Miałam zapalenie pęcherza moczowego...Coś okropnego,najgorszemu wrogowi tego nie życzę. A pozatym mam dziś trochę wolnego czasu,bo siedzę sama w domu...?Mama wyjechała, a tata z mojm Łukaszem pojechali na giełdę samochodową. A tak przy okazji to chciałam sie pochwalić,że bede 24 Marca w Warszawie na meczu Polska-Azerbejdżan!!! Bardzo sie cieszę i nie mogę już sie doczkekać:D Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo🌻 Gregia...też myśle jak natia,że to nie był czas zamrnowany,bo zawsze pamięta się te miłe chwile. Messina, ja też nie życze nikomu...też mam to samo co ty, tylko ja mam mały problem - cały czas mam nawroty...zwykłe tabletki nie pomagają (jem juz je praktycznie przez cały czas - podobno zapobiegawczo :O ) tylko antybiotyki działają, a ja nigdy nie jadłam antybiotyków i wcale mi się nie podoba pomysł lekarza żebym się nimi faszerowała :O...ten weekend też spędzam prawie cały w łazience:P (chociaż to wcale nie śmieszne), na uczelni się męczyłam wczoraj i wróciłam prędziej,a dzisiaj w ogóle nie poszłam. Przechlapane... A gdzie reszta?? Czemu tak rzdko tu zaglądacie??? 👄 PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol z warszawy
zapraszam na stronę powerlifting.pl tam jest karol który wyciska 280 kilo i wazy 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie czasem tu takie pustki,że.... Szukam sobie telefonu i już mnie głowa boli...chciałabym Nokie N93 albo N80,ale one kosztuja około 2000zł...i zastanawiam się ile będą kosztować w tym abonamencie co ja mam,bo chce go sobie przdłużyć...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny fakt zawsze sie człowiek czegos uczy o 2 człowieku ale tej ,,nauki\" nie da sie porównac z wielkim rozczarownaiem:(:(:( niesttey 😭 dziewczyny ja tez mialam przeziebnie pecherza i to juz taki zaawansowany stan gdzie tylko sika sie krwia jezlei tak mozna powiedziec:O:O:O bo poleci kilka kropel i masz dosyc taki to ból a ma sie caly zcas wrazenie jakby pecherz znow byl pełny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz powiedzial ze jak sie przeziebi raz pecherz to juz potem wraca caly zcas ta dolegliwosc niestety:( aha kaczorynka ja mam nokie n80 dalam za nia na allegro 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest ze jak mnie nie ma to wszyscy pisza a jak ja jestem to nikogo nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety też to wraca,mam już to od 2 lat,tabletki nie pomagają i prawie za każdym razem leciała mi krew... A tak na marginesie to Nokia N73 też jest fajna i tylko trochę tańsza...Moja mama ma to wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee...to mamy wszystkie to samo :O Ja chce N80 albo N93 albo jeszcze 7373 ;) Ale 7373 nie ma w Plus\'ie, a tamte 2 są ale właśnie na karte kosztują pomiędzy 1900 a 2000zł...i ciekawe ile będą kosztować na abonament...a zresztą ciekawe jaki mi telefon zaproponują a ile bd musiała dopłacić do innego jak mi się nie będzie podobał ten co mi będą oferować....jutro ide to się dowiem,bo mój stary to już padlina jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌻 A jaki teraz masz? Ja to mam straszne g....Motorola L6,która już 2 razy była w reklamacji.Ja mam na abonament i dopiero bede mogła wziąść nowy za rok i mam nadzieje ze juz do tego czasu to te Nokie bedą o wiele tańsze i w moim zasięgu... Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja maialm samsunga poprzednio e 730 z klapka i bylam bardzo zadowolona leciutki wszyskto ma i radio i filkiki dosyc dlugie kreci pamieci ok. 100MB wiec naprawde niezle, alke trafila sie okazja z ta nokia to ja kupilam i nie zaluje bo ma juz wszystko nawet GPRS i karte 2GB minusem ejst tylko ze bateria trzyuma krotko ale nie ma sie ci dziwic tyle bajerow to ma na czym ona padac:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia jak najbardziej polecam wszsytkie samsungi z klapka po 1 ładnie sie prezentuja typowo kobiece telefoniki po 2 naprawde sie nie wieszaja mialam 2 i na zaden nie narzekam po 3 sa leciutki po4 maja fajne bajerki nie ma co darmowa reklama samsunga:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Byłam się pytać w Plusie o te telefony...gówno mają,żadne z tych które ja chce...:O...jestem 😠. Jasne są różne, ale mnie inetresują tyko z klapką albo wysuwane. Aktualnie mam Nokie 6610i, nie jest az taki zly...ale, same wiecie jak to jest...bateria już nie ta no i się zawiesza :O Byłam tez w Erze i mi zaproponaowała babka Samsunga E250 (i nawet fajny abonament...bo 40 zł i 80 minut do wykorzystania i wtedy ten telefon za 1 zł, no i co najważniejesze moge sobie go wziąźć na leg.studencką i nie musez dziadka ciągnąć żeby mi na abonament wziął)...taki wysuwany...no całkiem całkiem,ale ja jakoś nie potrafie się przekonać do innej marki niż Nokia...hmmmm No ale z koleji jak już chce jakąś nokie (nie z tych zupełnie niedostępnych) to jej w plusie nie ma np.6131 też jest fajna,ale niestety brak modelu😡 Już mnie wszyscy w domu mają dosyć,bo truje o telefonach:P Za chwile wy też będziecie mnie mieli po wyżej uszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam...mam czas do maja...bo wchodzi teraz nowa sieć-jakaś PLAY...może to będzie fajne...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia a jaka kwote maxymalnie na tel chcesz przeznaczysz???wtedy bedzie łatwiej cos radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.plusgsm.pl/telefony/samsung/e570/ http://www.plusgsm.pl/telefony/samsung/e250/ a to te 2 z samsungów co mi się podobają http://www.plusgsm.pl/telefony/nokia/6131/ a to nikia której w plusie nie ma,ale jest w erze;) http://www.plusgsm.pl/telefony/nokia/n90/ http://www.plusgsm.pl/telefony/nokia/n80/ a to nikie,których po pierwsze nie ma,a jak są to przerastają mnie ceną n80 w plusie nie ma w ogóle, a w erze jest ale na abonament od 200zł jest przystępna cena,a w 85zł kosztuje 900zł :O MÓWI SIĘ TRUDNO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym plusie to w ogóle świnie są...na stronce głównej z telefonami jest pełno telefonów...a jak przyjdzie co do czego to dostaje odpowiedź \"no te modele są na stronie internetowej z telefonami, ale w ofercie ich nie ma, prosze otworzyć nasz regulamin tam są te telefony dostępne\"...czyli praktycznie żadnej nikii którą ja chce... no ale samsungi są...gregia pisz dalej,że są fajne to może się do tego modelu przekonam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde dziewczyny z czystym sumieniem polecam wam smasungi, jest to 1 model ktory naprawde mnie nie zawiodl nigdy nie mial zadnych zawieszen i bateria bardzo dlugo trzymala natia ja mialam ta z 2 linku i miala wszystko co potrzebne jak dla nas babek naprawde super telefon dlugo bateria trzyma, leciutki i ma sporo pamieci w porownaniu z innymi telefonami, dobrze zdjecia wychodza a na kompie to juz wogole fajnie wygladaja filki dosyc dlugie mozna krecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samsung sie za ta reklame nie wyplaci:P:P:P mimo ze mam nokie i nie mam naprawde na co narzekac to troche teskno za samsungami pomimo wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym nie walnela literowki to bym nie byla soba:P:P:P natia jest bardzo prosty w uzyciu, samsungi nie sa skomplikowane w obsłudze nie to co siemens:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze w tym linku nie ma jak ten telefon wyglada jak jest wlaczony pamietam natia jak go zamowilam i bylam pewna ze bedzie wielkosci typowych tych samsungow pierwszych tych 360 czy 380 albo motoroli tez chyba 360 czy jakos tak pamietam otwieram pudelko a to malutki zgrabniutki telefonik ze nic go nei bylo czuc w rece, bylam niesamowicie zadowlona teraz sluzy mojej mamie i abrdzo jest tez z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna w ustawieniach telefonu odchaczas napis odbieranie klapka i normlanie guzikiem odbierasz, to jzu jest lepszy model samsunga z kalpka, jak masz jakies jecsze pytania to smialo pytaj cche wam tez dziewczyny powiedziec ze samsungi to tez bardzo trwałe telefony. poprzednio milaam samsunga c100 i wpadl mi kiedys do wody ja oczywiscie blondynka:P zaraz go wlaczylam po wylowieniu:P:P:P innym telefon to by juz padake zaliczyl a ten działał to było dla mnie cos pamietam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×