Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

gwarantuje ze bedzieszx zadowlona no i co trzebna przyznac maja o wiele lepsze wyglad od nokii nokie to dla mnie takie kwadraty ciezkawe nawet ta n80:P pomimo wszystko z wygladu mi sie tez podobaja telefony LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia w tym samsungu tez co jest fajne ze masz otwierany i zamykany otworek na ładowarke wiec zadnye paprochy tam wpadna mp3 naprawde bradzo dobrze słychac i to co najwazniejsze ze nie musisz w telefonie grzebac zeby je psucic tylko na klapce masz przyciski do mp3 wciskasz i sluchasz:) aaa i jescze 1 co mi sie podobalo ze inne zdjecie moge ustawic w wew. wyswietlaczu a inne w zewnetrznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze natia tak czytam te moje wypowiedzi boze jaka literowka ze nie padlas ze smiechu czytajac moje swietne;) wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Ja widze tu dalej o telefonach. Ja już wybrałam i skusze się na tego samsunga E250....no chyba,że będe miała więcej kaski to na E570 ..No i właśnie mam dylemat,bo funkcje mi i w jednym i w drugim odpowiadają,tylko teraz mam kłopot który mi się bardziej podoba...wysuwany czy otwierana klapka...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka ja slyszalam ze te rozsuwane telefony ti im szybko te paski siadaja i tzreba wymieniac a koszt to tak srednio 70zl:O wiec zbytnio rewelacyjnie sie nie zapowaida ale nie powiem mnie tez sie bardzo podobaja te rozsuwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla dzis jak nikt
ale czytac tyle to mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo ale się telefoniasto zrobiło!!!! A tak a propos to naszła mnie taka myśl, że do tej pory nie spotkałam jeszcze ani jednej kobiety, która nie lubiłaby telefonu z klapką. No i właśnie zaczynam martwić się o siebie :O może ja jakaś niedorobiona jestem :D bo nie znoszę telefonów z klapką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate,to fajnie bo ja też myślałam ze jestem inna...Mam tak samo jak ty,nienawidzę telefonów z klapką i rozsuwanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu milczycie....
wracać baby i chłopy;P Jasiek zrób coś bo harem upada;) ( pozdrów tez Ewe:) ) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie widzę... harem wiosnę poczuł i się rozłazi... Piszcie dziewczyny! U mnie po staremu, ja pracuję, Ewa pracuje ale w domu, ma humory, które chcąc niechcąc muszę cierpliwie znosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę że dawno tu nikogo nie było wiec napisze wam tylko coś śmiesznego co mi sie spodobało w jednym polskim filmie Job: Czeka dwóch księży na trzeciego.Gdy ten w końcu przychodzi zaczynają rozmawiać. -Oo nowe buty ksiądz kupił.Zamszowe? -Niee...Za swoje! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wkurwiona jestem maksymalnie 😠 😠 😠 mialam okazje pojechac na konferencje niemiecka organiaowana u nas w miescie z inwestorami niemieckimi ale mowie do kolezanki z pokoju nie pojade nie cche ciebie samej zostawiac,a ta kurwa mowi to w takim razie ja pohjade!!!!!!!!1 no myslalam ze mnie huj jasny strzeli!!!! tak to jest jak sie patrzy na czyjas dupe a nie na swoja tylko suie po dupie dostaje!!!! powiedzialam wiecej nie bede patzrec w robocie na nikogo tak sie koncza kolegowanie w pracy suka jedna no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska u mnie ejst maksymalnie spalona nonormalnie nie popuszcze jej tego!!!! grrrr ale złłłłłłłła jestem skim ja do cholery pracuje!!!!!!!!!!!!! i to laska z 1 roku ze studiow przepraszam za słownictwo ale naprawde wsciekłą ejstem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska u mnie ejst maksymalnie spalona nonormalnie nie popuszcze jej tego!!!! grrrr ale złłłłłłłła jestem skim ja do cholery pracuje!!!!!!!!!!!!! i to laska z 1 roku ze studiow przepraszam za słownictwo ale naprawde wsciekłą ejstem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i czytam:P:P chodzilo mi ze laska jest z tego samego roku co ja tak w kwestii wyjasnien:P:P ide dalej poprzeklinbac pod nosem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziska!!!!! Jak tam pierwszy dzień wiosny??? U mnie pochmurno :O Gregia wyskoku Twojej \"koleżanki\" nawet nie skomentuje :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo 🌻 Pierwsze dni wiosny mijają tak samo jak zimy i innych pór roku ;) Mój szczur wyjeżdża za granice....tylko nie wiem czy mówić nareszcie i się cieszyć, czy być smutną, że go znowu nie będzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Co tu znowu nikogo nie ma???? Miałam maraton :D Oglądałam nareszcie drugą serię ;) Prison Break😍 ...znaczy 20 odc. następnej,a co dalej...hmmmm,chce reszte!!!! Zwariowałam, nie myślicie :P CIAO 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :* przepraszam ze tak dlugo nie zerkałam do forum, ale jakas deprecha paskudna mnie dopadła :O poza tym mam problemy z jakimis wstretnymi bakteriami w zoladku :O lepiej piszcie co u was, bo ja bede same pesymistyczne bzdury pisac...;) witaj Gio, miło ze powrociels na topicowe łonio :* w ogole to was wszystkich witam i caluje :* tesknilam za wami...:) pozniej napisze co konkretnie u mnie sie porobilo, teraz mykam do kuchni..buuuu!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to tych stronek chyba wiecej bylo....!? topic sie skurczyl czy jak??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana Erotico 👄 Napisz co u ciebie jak tylko bedziesz miała czas:) My też za tobą tęskniliśmy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* dzieki Messinko za przywitanie nie zaglądałam bo miałam chwilową deprechę...nie wiem skąd się wzięła, ważne że zniknęła...tak szczerze to zaczełam brac ten depri, jest naprawdę skuteczny :) po kilku dniach juz mi się weselej zrobiłó, poczułam się pełna życia :D ale przez 2 tygodnie to była masakra...siedziałam do późnej nocy przy telewizorze, spałam potem do popołudnia :O wszyscy mnie drażnili tak bardzo że bym ich rozszarpała, Marcin musiał więcej czasu spędzać z Oliwką bo nawet ona prowokowała u mnie płacz :O siedzialam i ryczałam w drugim pokoju tak dlugo, az zasneli :O ciesze sie ze mam to za sobą, to było naprawdę ciężkie przeżycie :( nie wiem co mi sie stało, nigdy jeszcze takiego czegoś nie przeżyłam dobra, dość tych smutów :D teraz jest zupełnie inaczej :D moja córcia rośnie jak na drożdzach, gadfa tyle ze az nie nadążam za nią czasem, codziennie powie cos nowego :D piszcie co sie dzialo przez ten czas co mnie nie bylo, bo nie ogarne tych stron wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×