Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Wierny Czytaczu, wyjdź z ukrycia, ujawnij swoje JA :P sorry za wcześniejszego posta, że taki dłuuugi. Ćwiczę kazania, jakby nie było jako tatuś wygłoszę ich sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr i Marcin odpadają. Ewa mówi, że jak będzie chłopiec to będzie Adrian, Akradiusz, Maciej lub Mateusz. Może też Szymon. Umówilismy się, że Ewa nadaje imię chłopcu, ja - dziewczynce. W sumie podoba mi się imię Adrianna, Maja, ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytacz
oj Gio, podpowiem tylko ze nosze jedno z imion ktore nadalaby Ewa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też o tym pomyślałem. hehe pewnie MrMaciejka się ujawnia na pomarańczowo. Ola dawno tu nie zaglądała. Ciekawe jak ją ten Marcin traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechalibyśmy we dwóch i mu dołożyli, nie, Natia? :P hehe używam do nas obojga formy męskiej, bo mi się spodobało jak syn kolegi tak mówił do swojej mamy :P i o swojej mamie. dzisiaj mówil do mnie tak: \"wujek, wiesz, że my z mamą to byliśmy we dwóch w zoo???\" heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo!;) juz myslalem ze o mnie zapomnieliscie a tu niespodzianka:P jesli chodzi o Ole to niech sama o sobie pisze;) ustalismy z Ola kilka spraw i bede sie trzymal tych ustalen;) o pozostalych \"postaciach\" sie nie wypowiadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek, witaj:) Co tam u Ciebie? Sorki za nieodpowiedzenie na maila... gafa nirwymowna, ale w owym czasie miałam ze 100 razy format dysku (poszedł więc Outlook) a także byłem w szpitalu, Ewa była w szpitalu i tak wyszło. Głupio mi do tej pory. A jak tam u Ciebie poza Olą? Jakaś inna Pani zawróciła w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj Gio, nic sie nie stalo;) wiem przeciez dobrze co sie dzialo:) najwazniejsze ze juz jest ok!! no i chyba z Ewa jestescie jednymi z nielicznych forumowiczow ktorzy sa naprawde szczesliwi:) pozdrawiam i uciekam bo jutro od rana na uczelni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaiste. Zaprawdę powiadam Ci, żeśmy szczęśliwi. Po przejściach, ale to wzmacnia. A teraz uciekam już do tego mojego szczęścia. Spadam spać. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani :* przepraszam, ze sie nie odzywalam, ale tyle spraw na glowie, ze ho ho :D Gio, wszystkiego najlepszego, całuski dla Was, dobry pomysl z tym ślubem :) ja już straciłam nadzieję :O bede starą panna z dzieckiem :P Janku, płeć widać juz podobno w 4 m-cu przy dobrym ułożeniu, ale u mnie to dopiero w 7 wykryto że bedzie panienka :D a myslalam caly czas ze chlopak bedzie :) Janku, jesli moge Wam doradzic, to polecałabym Wam poród w pryw. klinice...moja kolezanka tak rodziła i była zachwycona, pelen komfort i zyczliwy personel....to jest bardzo wazne, wiec jesli was stać to zachęcam... sama jestem przykładem traktowania w panstwowym szpitalu i najgorszemu wrogowi nie zyczę tego co tam przeszłam :( w tak pięknych chwilach personel zrobił mi koszmar, ktorego na pewno juz drugi raz nie przejdę...:( wiem, są różne szpitale, rozne opinie, ale poród to tak wazne wydazenie dla kobiety, ze zasługuje na pełen komfort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ten mój Marcin spokojniejszy i tak si e zrobil troszke, pamietam jaki zmieniony przyjechał po tych Nemczech :O masakra, nie do poznania, chamski, wulgarny i wogole :O od śmierci jego mamy dużo sie zmieniło....na lepsze, szkoda tylko że przez taką tragedię...:( a tak w ogole to byłam u kumpeli i jej 3tygodniowego synka...:) taki malusi, juz nie pamietam kiedy Oliwcia była taka malutka :) odezwał sie we mnie instynkt macierzynski, hehe :D ale jeszcze poczekam ze 2 latka az sytuacja sie unormuje.... a tak w ogole to zapomnialam sie pochwalić ze otwieramy z marcinem wlasną knajpkę :) tak sie cieszę, mam nadzieje ze sie uda wszystko, teraz czekamy na dotacje z urzedu pracy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to zapraszam na bloga mojej córci :P jest w stopce...mam nadzieje ze bedzie to dla niej miła pamiątka w przyszlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzsennosc :9 to taka strraaaszzznaaa trwoooogaaaaa.......lalala... nie moge spac wiec slucham \"dzemu\"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle, to ewa ma termin na lipiec, jak ja z Oliwką :)) miałam termin na 29 lipiec a urodziłam 15go, w dniu gdy mialam zaliczac muzykoterapię, hehe :D to był piątek, umówiłam się z kolezanką, ona dzwoni ze czeka, gdzie jestem, a ja \"aaa.., poszłam urodzic w nocy\" :D bo mi sie meble zachciało przestawiac :O syndrom wicia gniazda, trzeba z tym uważać, hehe :D gdyby nie te meble, to moze bym w terminie nawet urodziła....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co zxa cyrki?! jeszcze nikt nie zaglądnął tu? dzisiejszego pieknego dnia? moj msarcin jecze z pracy nie wrocil ,nie wiem co on poczynia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestemP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Widzę Erotica, że działasz tu na froncie :) Dzięki za porady:) Przydadzą się na pewno. Ewa ma termin na 7 lipca, ciekawe kiedy urodzi. Jak o czasie to dziecko będzie miało w dacie trzy siódemki :) Ze względu na to, że ta ciąża od początku była ryzykowna po tych naszych przejściach, Ewa jest pod stałą opieką super lekarza, który pracuje w państwowym szpitalu, no i tam będzie w związku z tym rodzić. Robiliśmy już wywiad środowiskowy i tam jest najlepiej. Teraz Ewa się waha czy chce mieć mnie przy sobie podczas porodu czy nie. Ja bym chciał, ale ona nie jest zdecydowana. Aż się przez to dziś pokłóciliśmy i mam spać w innym pokoju... Podobno za bardzo naciskam, żeby już podjęła decyzję. A jak podejmie w ostatniej chwili to co? A ja cchę się przygotować psychicznie, jakoś wiedzieć co i jak... Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio starsznie przezywasz ze zostaniesz tatusiem co:D ale doskonale Ciebie rozumiem!!! Gio nie naciskaj na Ewe niech ona sama zdecyduje jezeli chchesz oczywiscie porady, uwierz ze to dla kobiety niezbyt komfortowa sytuacja i moze nie chche bys na nia patrzyl jak bedzie w takim stanie, kazdy inaczej podchodzi do tego. powiem Tobie ze ja bym chiala zeby Krzysiek byl przy mnie do mementu jak zaczne rodzic potem to juz nie, nie chce zebym mu sie potek kojarzyla z widokiem krwi, potu i tego wszxystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotica wiesz co jak wchodze na ten adres w twojej stopce z ta cytrynka to jakas dziwna strona mi sie otwiera z jakimis adresami do roznych cytryn:P o co kurcze cho:P czy tak ma byc:P ale powiem erotica ze ta twoja Oliwka 1 klasa świetna moj krzysiek tez sie nia strasznie zachwycil!!! niedługo zazdrosna bede ze tak o mnie nie mowi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od razu powiedziałam swojemu nie-mężowi, że chcę by był przy mnie... zniechęcała go do tego jego mama, mówiła mu że to nie będzie miły widok, że może być obrzydliwy itp. :O ale się zdecydował i nie narzekał :D mieliśmy prywatną salę jednoosobową z porodówką i łazienką....pierw całą noc leżałam w pokoiku tym pryw. a rano pół godziny na porodówce :d Marcin cały czas był przy mnie, ale nie wiem jak wytrzymał , szczerze mówiąc :O byłam tak okropna dla niego, wogóe noc była a ja wszystkich na oddziale chyba pobudziłam, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate zdrowiej szybciutko i wracaj do nas!!!!! a gdzie Natia???? halo halo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka i messina dziewczyny was tez juz dawno nie bylo 🌼 co sie dzieje??????wracac na topik szybciutko!!!!! wracajac tak do imion dla dzieci to mne dla chłopaka podoba sie tez Dawid, Maciej, Adrian albo Sebastian dla sdziewczynki podba mi sie Wiktoria ale juz za duzo jest ich wiec tak corki nie nazwe, ale podba mi sie tez Natalia i Sara Gio z tą Sarą to mi podpadłes:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc erotica fajnie Ciebie widziec:) wlasnie ogladam słodziutka cytrynke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×