Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morika

Życie bez faceta...

Polecane posty

nie wiem, piewsze wrażenie, ale nie bierz do siebie:D mogę się mylić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja obrażacz. Ja zbierać na bileta do uganda. Ja się pytać: ile? Ile wy, biała kobieta, dać za dzika mężczyzna? Ja nie orażać, bwana-kubwa, ja pytać... ;) Bwana marika - a ile twoja by dała za dzika chłopa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem czy masz dzidę prawdziwą, kręcisz coś dziki w zeznaniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masa Zhana - to możesz wielka dzida Masaja z Uganda pooglądać. Moja potrzebowacz pieniądz na bileta do Uganda. Ile twoja płacić za dzika mężczyzna? Aaahhhouu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki ty juz powoli isc do domu z buta za jakies 2 miesiace powinna byc juz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki Ty też mozesz podoglądać, bo zaraz kasuję:P kasy nie mam:( nie wystarczą moje usta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja harda - zara z buta... dostać w durna ryja. Twoja mi się wpiepszać w moja interesa!! Twoja sama zapychać z buta do Uganda.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szukać na bileta do Uganda. Moja nie szukać usta. Moja być melioratora. Moja nawodniać co twoja chce. Dzika dzida za darmo (moja oglondać twoja - twoja bandzo pienkna) ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masa hard poznać moja dzida!!. Ona znowu wpiepczać sie w nie swoje interesa. Dzika dzida Masaja z Ugandy czekać na fajfusa_masa_harda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masja z Uganda zabrać dzika Zhana do dzika busza. Tam być dużo dzika Masaja. Jak Zhana lubić dzika dzida to Bardzo dziki Masaja odegnać inne dzidy. I dzika dzida Masaja wbić się w Zhana.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz pojęcie o prawdziwej dzikości...to chcę być tylko dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dzika Masaja z Uganda grać tera na ukulele. Zebu wielka bwana_kubwa dać mu nazbieać dużo liścia. I żeby Masaja z Uganda sprzedać liście - i kupić dwa bileta do Uganda. Dla Masaja i dla Zhana. I potem Masaja i Zhana nie wychodzić z buszu... A dzika dzida Masaja nie wychodzić z Zhana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę tak.......słodki jesteś dzikusku...zagrać też mogę ;) już myślalam że mnie zostawileś i pojechałeś sam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hard! głupiś jak but! specjalnie tak stanęłam żeby nie było widać brzuszka :P nie chcę mówić na co ty czekasz w tej koszulce i w tej pozycji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zostawił mnie w takim stanie😭 tak to jest z dzikusami!😠 w ciąży? nie:D przytyłam trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bwana harda piepczyć jak potłuczona butelka! Co bwana Zhana kazać dzika Masja zrobić z ta durna harda? Mogem go: - wrzucić w dzikie mrowisko dzikich mrówek - zawołać dzikie lwice żeby harda zaj..ały jak geparda - połamać moja dzida na jego durny łeb A jak bwana Zhana coś inne wymyślić - to dzika Masaja zrobić z durna harda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×