Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem kto byl w jury

vice miss

Polecane posty

Gość gość
ło mateczko, a powszechnie sie mowi, ze ja mam krzywa twarz i wielkie zeby:o Laska mi sie nie podoba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porażka
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra...
przy niej to ja moglabym byc miss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczta opisik jej:hehe moj partner w dodatku wymarzony hmmm kurde :D bardzo chcialabym zeby moj facet podkreslam wymarzony mial zajebista fryzure na glowce typu np: irokez... :) chcialabym zeby moj facet mial kolczyk w brwi , moze miec tez w brodzie i w jezyku koles totalnie hardcorowy :D tak jak ja :D co do ubioru hmmmm preferyuje styl bardziej loozny a nie nie kolesi jacys wypundrowani ... sweterki i te inne tam :) ja ubieram sie lozno dlatego czulabym sie glupio jak by moj koles tak sie ubieral.. lubie puunkow lubie s8... kurde poporstu koles musi miec to cosPokazuje to mojemu facetowi, a on na to, ze skoro jest 2 vice miss, to mzoe tylko 4 startowaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frvfrsfwerfew
o Boże, to straszne, zwłaszcza że jestem z Pomorza i Kujaw. Pamiętam jak były u nas wybory miss lopkalne (naszego miasta) to vice została taka szkarada że szok. W liceum wszyscy na nią autentycznie wołali "szkarada", miałą takie przezwisko, a na wyborach miss została vice........ Ja myślę że to z braku laku... bo jednak mało dziewczyn startuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frvfrsfwerfew
i jeszcze jedno to kolejny dowód na to że twarz jest ZUPEŁNIE NIEWAŻNA ważna jest tylko figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelin
musiała mieć dobre chody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelin
za figure? - przecież ona nie ma ładnej figury - szkapa jak rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888888888888
masakra przeciez ona ma krzywy ryj ? a figure tez nie ma najpiekniejszej ? jak takie cos mogli dopuscic do konkursu ? jest przeciez tyle pieknych dzieczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frvfrsfwerfew
mam trochę ślicznych koleżanek i nigdy żadna nie startowała... nawet do głowy jej to nie przyszło. Ale właśnie ta o której pisałam, brzydactwo (ale oczywiście szczupła :p chuda wręcz, bardzo spalona słońcem) - poszła na wybory miss. Wszyscy byliśmy w szoku jaki ma tupet, bo wierzcie mi - jest naprawdę brzydka. Ale vice została i trochę nagród..... Najwidocznie może iść każda, ważne żeby była szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×