Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Pięć lat temu zginęli - ale dlaczego?

Polecane posty

Po co ta pieprzona Ameryka wpieprza się tam gdzie jej nie zapraszają. Idą tylko tam gdzie jest interes do zrobienia. Dlaczego nie ingrują w Afryce, gdzie w walkach giną tysiące osób? Pytam i odpowiadam: Bo tam nie ma \"kasy\". Co ich obchodzą jakieś \"bidulaki\" A Bliski Wschód to co innego. Tu jest ropa. A poza tym przemysł zbrojeniowy napędza gospodarkę. A ile nieszczęść oni przynieśli ze sobą wchodząc do Afganistanu. Zniszczyli kraj i ludzie przymierają głodem. Tego nikt nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"-łeś\" Pewnie, że nie odkryłem ale po cholerę ten cały lament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lament o WTC i Pentagon? W jakiś sposób trzeba było wywołać nienawiść do Irakijczyków. Business pod przykrywką wojny ideologicznej i obrony własnego życia i mienia. Tyle polityka. A ludziom naprawdę żal tych, którzy zginęli. Nieważne kto zabił ich bliskich. Ważne, że ich juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że jest to tragedia dla bliskich ale Amerykanie uważają siebie za \"pępek świata\" i myślą, że wszystko im wolno i wszyscy powinni obchodzić się z nimi jak z jajkiem. Toż to zwykła zbieranina z całego świata. Wszystkich ich do jedngo worka i do Wisły. Chociaż nie. Nie warto zanieczyszczać rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są silnym państwem, mocno nastawionym na działania propagandowe i patriotyczne pro-Amerykańskie. Jak powiedział Goebbels, kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą. Niektórzy w końcu uwierzyli, że Ameryka jest ważniejsza od Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
bo są tacy ludzie jak Filo Zofia pełni jadu i nienawisci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameryka to bardzo specyficzny kraj - nie rozumiesz go i nigdy nie zrozumiesz skoro dla ciebie to jedynie zbieranina ludzi z całego świata, którą nalezy wymordować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u nich takiego specyficznego. Uczą się od najmłodszych lat jak przywalić, oszukać bądź utłuc inną osobę wzorując się na tych swoich fimikach z królikiem bugs\'em gdzie każda postać właśnie do tego dąży. I co potem? Przychodzi dzieciak do szkoły z karabinem i strzela do kolegów. Albo sądzą się o \"byle gówno\". Tylko pasą dupy na popcornie i hamburgerach albo latają po psychoanalitykach bo nie moga sobie w życiu poradzić. Zwykłe mięczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.N.N. nie pojmiesz tego choćby dlatego, że z góry odrzucasz i masz się za lepszego \"twardzielu\" :O Zielonego pojęcia nie masz o tym kraju, karmisz się jedynie jakimis głupimi filmami, stereotypami itp. Jak każdy kraj ma swoje zalety i wady, ale ty widzisz jedynie jedną stronę medalu. Według ciebie kraje muzułmańskie to jakiś pieprzony raj na ziemi? To jedź tam i pozyj - wtedy będziesz mógł się wypowiadać. PS.u nas puszczają brutalniejsze bajki niz biedny króliczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych oszustw - w Polsce jest dużo większa korupcja niz w Stanach :D Poczekaj jeszcze ze 20 lat to wtedy sobie pogadamy o przestępczości w Polsce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, że nie mają zalet. Ale chyba przyznasz, że ingerują dość mocno w politykę innych państw. Za wszelką cenę chcą być potęgą na świecie. Nie intresuje ich los innych ludzi tylko własne korzyści materialne. A za muzułmanami też nie jestem. Ten ich dżi-had - wojna religijna to też jakaś paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sądzę, że uważasz, że to państwa i jego mieszkańcy są złem wcielonym \"Toż to zwykła zbieranina z całego świata. Wszystkich ich do jedngo worka i do Wisły.\" Według mnie stawiasz się w jednym rzędzie z tymi, ktorych uważasz za brutalnych morderców. Zresztą w Stanach zyje cała masa różnych ludzi - Bush i jego polityka mają wielu przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, masz napewno większe doświadczenie w kontaktach z tą społecznością. Ja obseruję tylko to co się dzieje na świecie. Jakoś nie lecą bronić istnień w Afryce. A przyznasz, że te ich wszystkie działania są podyktowane chęcią zwiększenia swoich zysków bądź wyeliminowania konkurencji. O tym \"worku\" to był może głupi żart. Ale jakoś nie odpowiadasz na moje zarzuty co do ich chęci panowania nad światem i maksymalizacji zysków kosztem wielu istnień ludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNN rzeczywiście mam doświadczenie w kontaktach z Amerykanami i wiem jak to wygląda z ich strony:) Polska tez nie jest ideałem - dużo mozna by pisać o korupcji, nienawiści do innych narodowości, wyznań innych niż katolickie itp. Ale to tylko część prawdy, bo nie wszyscy Polacy tacy są. A co z naszymi fantastycznymi rządzącymi? Czy można ich utożsamić ze mną lub z tobą? Chyba nie. Podobnie jest ze Stanami - Bush jest przez wielu Amerykanów znienawidzony! Ja uważam go za ograniczonego prostaka. Choć pewnie ma jakieś zalety ;) Wojna z Irakiem czy innymi wywoluje mase protestów wśród wielu Amerykanów (nie tylko tych zwykłych, ale i \"gwiazd\" ;) ) Dla mnie Ameryka jest krajem wielu sprzeczności - wielu możliwości ale i wielu idiotyzmów ;) Wiele rzeczy ciężko jest mi pojąć, bo jestem wychowana w takim kraju a nie innym (mam na mysli chocby ta naszą ponad 40 letnią izolację od systemów demokratycznych). Niestety Polska czerpie na ogół z tych złych wzorców amerykańskich - nie patrza na amerykański patriotyzm, etos pracy (protestancki), tolerancję itp. Nie te wzorce są u nas (i w innych krajach) przyswajane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska w żadnym wypadku nie jest ideałem. Tak jak kiedyś polska szlachta doprowadziła kraj do ruiny kierując się tylko własnymi korzyściami tak i obecnie możemu obserwować podobne zachowania. Polacy zawsze patrzyli tylko \"aby dla siebie\". Nie potrafimy dobrze rządzić w czasie pokoju. Są tylko wielkie zrywy narodowe kiedy sytuacja jest tragiczna (powstania itp.) Niestety taka jet natura Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komunizm Stalina i faszyzm Hitlera czy Mussoliniego to przecież nie były systemy napędzające wojne :D zwsze mozna do nich wrócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Po co ta pieprzona Ameryka wpieprza się tam gdzie jej nie zapraszają. } Odpowiedz jest bardzo prosta. Bo mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
Kto uważa że ataki terrorystyczne z 11 września to SPISEK? 17:42 11 września 17:46 tika Ciezko mi powiedziec. Jest wiele ksiazek i przeslanek ktore to podejrzewaja a ja poprostu nadal nie moge sie z tego otrzasnac. Dzisiejszy dzien to dla mnie zaloba. chce mi sie plakac za kazdym razem gdy pokazuja ten dramat w tv a nie powstrzymuje sie gdy spiewa Enja! Ludzie!!! czy ten swiat schodzi juz na psy?!?!?! 17:48 gfyss TIKA--------->>>> czy Ty ludzisz sie , ze bedzie lepiej??? czekaja nas gorsze czasy....zmierzamy nie ku lepszemu a ku gorszemu!!!! 17:50 tika mam tylko nadzieje przezyc jeszcze troche w pokoju. Boje sie! Jednak wierze wludzi! moze jestem naiwna ale z nadzieja lepiej sie zyje! 17:51 gfyss wiesz , ze "nadzieja jest matka glupich".....zamiast sie ludzic otworz swe oczka!!!!! 17:53 tika i co ? ma isc sie powiesic czy co? A moze tylko siedziec i narzekac na beznadzieje? Nadzieja matka glupich ale kazda matke trzeba kochac!! 18:11 Furiously and Deadly coz nie wiem...i nie interesuję sie wogole tym tematem..owszem uwazam to za straszne wydarzenie i wspolczuje tym niewinnym ludziom co zgineli i ich rodzinom ...zresztą moja rozpacz zycia im by nie wrocila.... "Nie wierzę w to, że początek się kończy Nie wierzę, że śmierć nas rozłączy Nie wierzę, że wypada i należy Nie wierzę tym którzy zawsze lepiej wiedzą Nie wierzę w przemoc, w lewicę i prawicę, Że wszystko da się określić i policzyć Nie znoszę fałszu mody i dogmatów Sztucznych ludzi i sztucznych kwiatów Nie wierzę w to, że z prochu powstałam Nie wierzę, że w proch się obrócę Nie wierzę, że warto być posłusznym Nie wierzę, w lepszych i nie wierzę w gorszych Nie lubię spamu, dialerów i kanarów Pustych frazesów, fałszywej prohibicji Nie wierzę w partie, instytucje, subkultury Władzę dla władzy i inne bzdury " 18:25 Miki***** Wystarczy wpisać "Pentagon - szokująca prawda!" w googlach aby przekonać się czy faktycznie w PENTAGON uderzył samolot. 18:29 Yogi-Miś Nie wiem co myśleć ,ale ta dziura w Pentagonie faktycznie coś mała jak na samolot z paliwem ! No i faktycznie kasa na zbrojenia znalazła się błyskawicznie ! Kocham turystów z dużymi koszyczkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magazyny były pełne starej broni,a wielkie firmy nie miały zamówień !!! Wielu państwom to bardzo pasuje,bo każdy chce coś opchnąć ! A że niektórzy się domyślają !? A kogo to obchodzi -naśle się na nich Policje ,jakieś służby w ramach walki z terroryzmem i głupie intelektualne i humanistyczne gęby się zamknie ! :D Wiele razy tak już było i będzie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×