Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anku31

sukienka na wesele

Polecane posty

czesc! Szukam sukienki na wesele. Troche kiepsko mi to idzie. chciałam coś skromnego, nie rzucającego sie w oczy, do kolan. Ale odrobine strojnego. Może wiecie gdzie moge cos takiego kupic? jestem spod Warszawy. dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość często w HEXELINE
np. w Galerii Mokotów jest wiele takich sukienek. Ja sobie tam kupiłam sukienkę na studniówkę i jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexewiedźma
:) W hexeline sa bardzo fajne sukienki czasami, takie "koktajlowe". Też mam jedną, taką czarną, wyszywaną w miedziane wzory, bardzo gęsto, tak że w zasadzie wygląda jak miedziana, z jakiejś dziwnej tkaniny;) Bardzo, bardzo ładna. Długa do zmieni, na 170cm wzrostu i obcisła. Kosztowała jakoś ok. 600zł, także jak na wieczorową sukienkę nie była nawet droga. A sklep kojarzę tylko w GM, bo tez tam kupowałam, jest na piętrze, jakoś tak na rogu, ale dokłądnie nie powiem, gdzie, bo to wielki labirynt i nigdy się tam nie mogę odnaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexewiedźma
A jak jesteś z Warszawy, to się w ogóle przejedź do GM, bo tam jest wiele różnych sklepów, pół dnia łażenia i można kupić wiele różnych sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×