Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

humorzasta niunia

Chiałabym pracować jako sprzedawca ale

Polecane posty

nei mam doświadczenia w tej dziedzinie. Studiuje zaocznie i poskaładąłm cv do roznych sklepów m.in z odzieża itp czy mam w ogole jakąs szanse ze sioe odezwa i mnie zatreudnią czy jednak patrzą na to czy mam doświadczenie? do tej pory pracowałam głownie w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcza... jaki topik
szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest duża szansa. Często lepiej jest zatrudnić kogoś bez doświadczenia i nauczyć go wszystkiego od podstaw niż walczyć ze złymi nawykami wyniesionymi np. z budżetówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka24
Mysle, że będzie ci trudno. Mnie bez doświadczenia nawet na rozmwy kwalifikacyjne nie zapraszali, a co dopiero dostać pracę. Na ogół zawsze chcą doświadczenia i to w tej samej branży...mimo wszystko powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że w wielu sklepach wola raczej osoby wesołe i pogodne, które znają się na ciuchach i umieją w razie co doradzić. Próbuj, nic na tym nie stracisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasuis
szukaja przedewszytkim ladnych zadbanych kobiet z dobrym wizerunkiem mila aparycją.No i rzecz jasna z dobrym kontaktem z klientem.Doswiadczenie nie zawsze jest w ymagane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doświadczenie jest niestety dla pracodawców ważne. ale to nie znaczy, że musisz mieć od razu 5 lat doświadczenia w dużej sieci sklepów... ważne, aby mieć cokolwiek wspólnego z tym zawodem - poćwicz przez parę miesięcy np. jako konsultantka Oriflame. wbrew pozorom, wielu pracodawców było zainteresowanych moimi doświadczeniami na tym stanowisku. świadczy to m.in. o przedsiębiorczości i pracowitości - robisz coś w czasie, kiedy inni nic nie robią... masz kontakt z ludźmi, uczysz się rozmawiać z nimi.. to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcza... jaki topik
czemu pracując wcześniej w biurze chcesz być sprzedawcą ? No, ale może jestem ograniczona... Mnie przyjeli bez doświadczenia. Podejrzewam, że chyba za, że tak ujmę, reprezentatywny wygląd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×