Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
behemotka

bieżnia magnetyczna czy elektryczna? która lepsza

Polecane posty

witam, chcę kupić jakąś bieżnię. Zauważyłam, że są 2 rodzaje: tańsze magnetyczne i znacznie droższe elektryczne. Czy ktoś może mi wyjaśnić jakie są róznice i czy bieżnie elektryczne warte są swojej ceny? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem zainteresowana tym samym, mam nadzieje ze ktos nam pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nikt ;) albo nikt nie chce wejsc w dialog. Moze wiekszosc ludzi preferuje biegi na swiezym powietrzu :D witaj behemotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegi na świeżym powietrzu są super ale jak sie ma z kim spacerowac :) niestety za długo jestem w pracy a potem już nie chce mi sie samej do parku zasuwać bo strach, a koleżanki też mają lenia i niestety zrezygnowały po lecie z biegania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jedna z moich kolezanek chcialaby ze mna biegac, ale ma chyba super kondycje.. zatrzymam jej sie na srodku drogi i nie rusze :P A ponoc bieganie jest ogolnorozwojowe, a ja chcialabym polepszyc samopoczucie i forme. Myslalam zeby sie zapisac na silownie studencka, ale tam pewnie smai faceci :P Tylko nikt nie odpisal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i za cene bieżni elektrycznej mozna kupić już naprawdę świetnego orbitreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manetyczna sie samemu rozpedza... czemu ciezej, nie bardziej tak jak w rzeczywistosci? dzieki z aodp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam juz sobie bieznie magnetyczna. Szczerze to na elektryczna mnie nie stac, a narazie tym sie zadowole, mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka to bardzo Cie prosze podaj link jaką zakupiłaś niech popatrze :) i oczywiście napisz jak Ci idzie chodZenie na niej, może też się skusze ;) majjja orbitek fajny ale troche nie dla mnie, próbowałam na giełdzie i jakoś nie mogła skoordynować ruchów hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam na allegro bieznie HMS B 1800, wpisz sobie na google ;) Tyle ze troszeczke uzywana, prawie nowke i po nizszej cenie. Bieznia jeszcze nie przyszla, bo dopiero co ja kupilam. Napisze oczwiscie czy mi sie podoba ;) orbitreka ma moja siostra w domku, ale jakos tez mi specjalnie nie przypadl do gustu, zniechecilam sie ;) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie Patka czekam na relacje od Ciebie bo chyba nikt więcej nam nie odpowie haha pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotka dzis dopiero przyszla do mnie bieznia, wazny 30 pare kilo, lezy narazie na dole klatki schodowej, musi mi ja ktos wniesc. jutro mysle ja rozpracuje :* i dam znac oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka czekam z niecierpliwością na Twoją relację :) jestem ciekawa czy daje przyjemność jak z prawdziwego chodzenia na spacer czy trzeba sie namęczyć aby to uruchomić haha :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka bardzo Ci dziekuje za informacje, chyba namówie męża aby zakupił mi też mechaniczną na urodziny :) nie ma sensu wydawać dużych pieniędzy skoro ta jest też dobra. Balam się że nie będę miała siły na rozruszanie jej, ale jak piszesz że nie jest tak źle to zaraz coś poszukam na Allegro. Twojej jednak nie widziałam bo już takiej nie ma w sprzedaży, może jak zanjdziesz coś ciekawego to podrzuć link :) pozdrawiam i jak możesz to skrobnij czasem kilka słów jak Ci idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meczy taka bieznia, bo sie biega pod gorke, latwiej chyba jest biec po rownym terenie..;) ja narazie cienko przede :D Trzeba tez miec dobre buty do biegania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to chyba dobrze bo większy wysiłek przed Tobą ;) patrzyłam dziś na bieżnie i Twoja jest dość droga i zastanawiam się czy te tańsze aby nie są gorsze. Musze dobrze przemyśleć zakup żeby nie żalować. Narazie dziś przeprosiłam swój stepper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka22
właśnie się zastanawiam która bieżnia jest lepsza....i co to jest ten orbiterek czy jakoś tam...pomóżcie!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnetyczna- to ze sie rusza tasma napedza sila twoich nog, sama tasma sie nie \"kreci\", a w elektrycznej tasma sama sunie a ty po niej biegniesz. A co do tego ktora lepsza chyba to jest oczywiste po samej cenie...;) Biegalam chwile na magnetycznej nie polecam, czuje sie tak jakby cos ci szuralo lekko i nie biegnie sie tak naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na magnetycznej nie jest zbyt mozliwe uprawianie szybkiego marszu, chyba ze bardzo nienaturalne, ogolnie jak macie malo siana tylko na magnetyczna to bardziej wam polecam rower magnetyczny.... sama jezdze i chudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torensia
dzikeki za odpowiedz czitaaa, ale powiedz czy jest jakas kolosalna roznica mieszy magnet. a elektr.? bo rower magnet. mam, a wole bieznie, ciezka ja "napedzic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torensia
czyli jednak gorsza, kurcze bo tak chce ja kupic ale 2 tys nie bede wydawac na elekrtyczna :/ pomyslimy ... bardzo dziekuje za odpowiedz czitaaa :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meriwka
który rower jest lepszy magnetyczny czy mechaniczny? i co byście mi poleciły aby zgubić \"sadło\" z tyłka i ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żekotkaaaa
Jeśli bieżnia to elektryczna. Parę lat na siłce na takiej biegałam, regulujesz sobie tempo i kąt nachylenia, rewelacja, uwielbiałam biegać na bieżni:). Moja teściowa kupiła sobie magnetyczną i tragedia jak na nią weszłam, w życiu bym takiej nie kupiła, zresztą teściowa też nie ćwiczy na niej. Ja jak tylko zmienimy kąt u rodziców na własny dom kupuję taką bieżnię elektryczną, jak na razie pedałuję na rowerku, chyba magnetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoni
Czesc. Wczoraj mąz kupił mi bieżnię elektryczną... jeszcze jej nie próbowałam... mam nadzieje ze szybko mi się nie znudzi :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari2412
witam, mysle wlasnie o kupieniu biezni magnetycznej, pora zrobic sobie jakas forme, a szczerze powiedziawszy nie mam na tyle motywacji, zeby wyjsc z domu i samemu pobiegac. interesuje mnie czy na biezni magnetycznej mozna rzeczywiscie biegac, czy sluzy ona jedynie do marszu, dziekuje za udzielenie informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolamar
mam ten sam problem chce kupic bieznie ale po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi chyba bieznia elektryczna bedzie lepsza nie chce juz gromadzic na strychu nieuzyteczne przedmioty (musze zrzucic 20 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×