Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

chyba grypa

Polecane posty

12.09] 17:36 dolmar córka ma katar i ogromny ból głowy jest przeziębiona co powinnam jej podać moze gripex ma 13 lat [12.09] 17:38 garzne piwo a tak na serio, to może po prostu polopirynkę, wit c, rutinoscorbin i do wyra? Gripex jest dosyć ostrym lekiem, poza tym jeśli zawiera paracetamol, to o dupy kant rozbić, ale nie wiem... [12.09] 17:38 imina ma gorączkę? jaką wysoką? gardło ją boli? ból głowy moze być od kataru, a gripex lepiej sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraczka 37,8 zapomniałam mam polopiryne z wit c dam jej ale co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grypa to nie jest. katar jest gęsty? kaszel mokry? jeśli tak to coś wykrztuśnego, np. flegamina - skuteczna i tania. jesli kaszel suchy a katar \"cieknący\", to np. cirrus - tabletki na katar, hamują także kaszel. tak czy inaczej ten cirrus możesz podac na noc, żeby jej nie męczyło w nocy. mleczko z masłem i miodem, syropek z cebulki i łóżeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to coś na bół gardła jeszcze - środków do wyboru do koloru. moze masz coś sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katar ma cieknący zreszta jak zawsze Dziekuje za rady i zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na ten cieknacy cirrus będzie bardzo dobry. jak po 3 dniach stosowania aspiryny w średniej dawce gorączka nie zejdzie to idź do lekarza. i jeśli zwykle ma cieknący katar to sprawdź czy nie jest alergikiem, może jakies pyłki ją uczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupimy co nam szkodzi
daj jej kielicha a co nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gardło
sól ems do picia, najlepiej podaj jej to z owocowa herbata lub sokiem, bo jest słone i nie dobre, ale pomaga na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×