Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też szukająca

Jakie oferty lub ogłoszenia o pracę najbardziej was dołują ?

Polecane posty

Gość też szukająca

Jak czytam gazetę z ogłoszeniami o pracę to co tydzień w pierwszej kolejności natykam się na ofertę "Jeżeli jesteś pełnoletnia, sympatyczna, miła, lubisz towarzystwo. Zapraszamy" lub "Panie dyskretnie przyjmę" A dziś natkęłam się na: "Poszukujemy osób do rozdawania ulotek w strojach szkockich" :O Zajebiście A te które mnie najbardziej drażnią to: "Avon dodatkowy zarobek" "Zostań konsultantką Oriflame" Wszystkie męskie typu cieśla, monter instalacji gazowych, murarze, tynkarze, spawacze, hydraulicy lub ciągle tylko fryzjerki, fryzjerki, fryzjerkę przyjmę.... " Oszaleć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaa24
mnie dołuja takie z biegła znajomością języka.. przeciez wiadomo, że jakbym znała jakis język "biegle" to bym sie w tej Polsce nie marnowała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
Młodą do odbierania telefonów i nie tylko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzona akwizycja
najpierw mówią że to praca w dziale handlowym, administracyjnym itp a na rozmowie kwalifikacyjnej wychodzi szydło z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Wszystkie wersje multi, czyli np.: grafik doskonała znajomość pakietu Adobe, HTML, SQL, CSS, PHP, baz danych, DTP Grafik to grafik, dtpowiec to dtpowiec, a programista to programista :o Super, jeśli każdy poza swoim jobem zna się choć trochę na pokrewnych, ale siłą rzeczy nie może się specjalizować we wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej dołujące ogłoszenie \"młode z wyższym wykształceniem i znajomością języków obcych do sprzątania biurowców\" - autentyk i co gorsza coraz więcej widuję takich anonsów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaggii
dołuje mnie brak ofert pracy w moim mieście, oprócz pracy fizycznej i w sklepie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDSW
2 PANIE DO SEKRETARIATU,8 MAGAZYNIEROW PILNE a potem sie okazuje ze akwizycja albo jakies dane osobowe zbeieraja?o cochodzi? albo DODATKOWA BIUROWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie...
ta BIEGLA znajomosc anglika. Podobnie, jak toskaa24, gdybym umiala, to bym wyjechala na zachod. Zyje w Polsce, gdzie rozmawiamy po POLSKU, wiec po co mam znac biegle agnielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majestic
z conajmniej rocznym doswiadczeniem w danym zawodzie, skąd ja po studiach mam miec doswiadeczenie???? zaczynam powqaznie rozwazac mozliwosc pracy za darmo aby zdobyc to doswiadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
a najlepsze jest z tym jezykiem ze go wymagaja a w pracy ani słowa nie uzyjesz w obcym jezyku, ba! reszta pracownikow nawet nie umie jezykow obcych, rozumiem jesli to jest miedzynarodowa firma gdzie np szef z niemiec zadzwoni itp rzeczy ale nie w firmi gdzie nie ma nawet partnerow zagraniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
jeszcze jedno mi sie przypomnialo w ogloszeniu bylo napisane ze potrzebuja analityka finasowego tylko nie wiem po jakiego diabla w wymaganiach bylo napisane ze najlepiej z wlasny samochodem?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak kto...
Mnie dołują ogłoszenia drobne, którymi już sobie nie zaprzątam głowy, bo rzekoma praca biurowa w dziale administracji rzeczywiście okazuje się akwizycją :/ Dzisiaj natomiast znalazłam ofertę pracy "Sprzątaczka-pracownik administracyjny":o A po godzinach pewnie pani do towarzystwa :o I faktycznie, biegła znajomośc języka powszechnie wymagana, a później kontakt z językiem prawie żaden :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak kto...
Stanowisko: Pracownik administracyjny Wymagane m.in. prawo jazdy (pewnie ma ten pracownik jezdzic z papierkami po miescie :o ), umawianie i uczestniczenie w spotkaniach handlowych... To mi raczej na przedstawiciela handlowego wygląda a nie na pracownika administracyjnego, sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukająca
tylko nie rozumiem jednego. Po co ta ściema do cholery ? 😠 Co oni z tego mają że kogoś wprowadzą w błąd. Ktoś straci tylko czas a przedstawicielem handlowym i tak nie będzie chciał być. I oni w ten sposób tracą czas i my! Ja czasami na rozmowie mam ochotę wygarnąć: "Dlaczego państwo mi proponujecie pracę w hurtowni skoro w ogłoszeniu wyraźnie jest napisane że poszukujecie do pracy w sekretariacie!" Nie wiem czemu. Chyba brak mi odwagi. A przecież to ich zachowanie jest nie w porządku. Często jest tak że rozmowa kwalifikacyjna wyraźnie zajeżdża manipulacją. Niby stanowisko biurowe ale jakoś owijają w bawełne. Zadają dziwne pytania naprowadzające właśnie na akwizycje. Po co ta farsa. Nie mogą się w ogłoszeniu jasno określić ? Chciałabym zrozumieć motywy tych ich zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
Np. Biegle MS Office, programy graficzne, programy ksiegowe, prawo jazdy lub co gorsza własny samochód, 3 lata dośw. na podobnym! stanowisku, mgr z podaniem wymogu co do kierunku studiów, angielski biegle, drugi jezyk mile widziany...MASAKRA. I to np, za 1200 zł. Polska to chory kraj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej dolowaly typu: dwa fakultety, biegle 2 jezyki, gora 25 lat i CONAJMNIEJ 5 letnie doswiadczenie zawodowe! a te z agencjami to nie wiem , bo nie zwracam na nie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakaty
NAJBARDZIEJ DENERWUJĄCE jest to że teraz nawet sprzątaczka musi umieć współpracować w zespole i być dynamiczna i przebojowa, chore, żygać mi się chce jak czytam "umiejętność pracy w zespole"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×