Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaproszona

Biżuteria do czernej sukni na wesele

Polecane posty

Gość zaproszona

Suknia jest z połyskiem na ramiączkach . Góra dopasowana, dół rozszerzany z małym trenem. Chciałabym ją ożywić. Dodam, że mam już buty - czarno - srebrne sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszona
przepraszam, miało być "czarnej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zostaje ci tylko coś sre
brnego............. Kup coś sporego i oryginalnego u jubilera- np. jakieś duże kolczyki, albo duży pierścionek, plus bransoleta albo łańcuszek (chociaż to jest oklepane). Ja mam taką wielką, prebrną kolię na szyję z APARTu, kosztowała 467zł, ale jest ogromna, ładna i taka bardzo prost, bez żadnych kamyczków itp. Mi się takie rzeczy podobają:) Poszukaj czegoś u jubilera, za max. 500zł kupisz coś ładnego i oryginalnego ze srebra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja po raz kolejny
dodam, że zakładanie czarnej sukienki na wesele, to totalna porażka, brak smaku i stylu i nietakt. Tak trudno wam się RAZ w życiu, na jedną, jedyną okazję u8brać w coś innego niż czarna kieca????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaggii
Bożee tylko nie czarna SUKIENKA NA WESELE, DZIEWCZYNO DARUJ SOBIE, TO NIE STYPA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czarna sukienka to nietakt
i faktycznie porażka:o Nie wiesz, że tak się nie chodzi na wesele, bo to ni9e jest strój weselny? Równie dobrze mogłabyś przyjść w japonkach i dźinsach albo iść na pogrzeb w zielono-różowej sukience w kwiaty... Ale biżuteria faktycznie zostaje tylko srebrna i jakaś duża, ciekawa. Na pewno nie mały łańcuszek itd. Przejdź się do jakiegoś dobrego jubilera w poszukiwaniu ciekawych kolczyków czy pierścionka, bransolety, jakiegoś dużego i oryginalnego naszyjnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
ja bylam na weselu w czarnej sukience i nie bylam tam jedyna tak ubrana...jakos nie widzialam zeby ktos z tego powodu robil problemy a poza tym na pogrzeb nie idzie sie w wydekoltowanej, krociutkiej sukience na ramiaczkach :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszona
Ja uważam, że czarna suknia na wesele jest bardzo odpowiednia. Całe życie chodziłam na tego typu imprezy w kolorowych, ale zawsze podobały mi się kobiety w czarnych. I w końcu sobie taką kupiłam. Jest wyjątkowo elegancka i strojna, dlaczego więc nie na wesele? To nieprawda, że czerń jest zarezerwowana na grobowe okazje. O charakterze sukni decyduje jej krój, styl, oraz dodatki. Nigdy kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś
totalna wieś z tym kolorem :-0 co za ciemnogród :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak sobie uważasz
ja tam nie znoszę, wesel, wszyscy którzy namiętnie na nie chodzą to juz i tak inna rasa:o W takim razie posostaje tylko ta bizuteria. Jak mówiłam, zależy co chesz mieć na sobie. Ale musi być srebro. Nic innego, zwłaszcza złoto nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie czarny kolor jest uwazany za elegancki i wizytowy ja ide jutro na wesele i tez mam czarna sukienke ale naszyty jest jakby taki zloty haft i mam zlote bolerko i mam bardzo delikatny lancuszek i kolczyki czy to wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszona
deamn bitch, myślę,że jeżeli haft na sukience jest bogaty, to wystarczy bardzo delikatna biżuteria. Oczywiście złota. Nie możesz sprawiać wrażenia choinki. Kupiłam sobie wczoraj piękny szal - hustę w kolorze wiśni. Zastanawiam się teraz, czy nie pasowałoby mi srebro z koralem. Czy koralowce jeszcze się nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że srebro i koralowiec
rzadko wygląda fajnie... Zazwyczaj sa to rzeczy robione na modłę starej babci:o Niestety... Już łatwiej znaleźć coś fajnego z turkusem, szafirem.... Może po prostu jakiś większy, srebrny akcent? Albo coś z cyrkoniami albo brylantami??? Ładnie ożywiają twarz przy wieczorowych okazjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 To nie ja o tym pisałam:D Pytałam o kolczyki:( Bo jak nie nosisz, to ja mam dużo ładnych klipsów, nowych, założyłam już nawet swój wątek tutaj. Mogłabyś je obejrzeć. Na wesele na pewno by się nadawały. Nie są \"babcine\" i obcichowe, ale bardzo ładne. I mam też inne rzeczy. Jak chcesz je obejrzeć, to musisz mi podać maila. Mam biżuterię w hurtowych ilościach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perly
Kochane mam czrna suknie z srebrno bialym haftem :) czy moge zalozyc do tego sznur perel?? mam kolczyki perelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem możesz:) Chociaż to zależy od sukienki... Bardziej pasują do zupełnie prostej. Ale będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełki
ja miałam ostatnio do czarnej sukienki kolijke z perełek i do tego kolczyki z kompleciku (na sztucznej bizuterii jest tego duzo) miałam takie jasne białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee sztuczne perły
w dodatku białę to straszliwy kicz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee sztuczne perły
gdyby były prawdziwe, nawet skromne, to co innego, ale sztuczne...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×