Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dosc tego

Moja dziewzyna mnie olewa

Polecane posty

Gość mam dosc tego

Mam dosc, czuje, ze ja kocham a boeje sie jej to okazac, bo zaraz ucieknie, ppozatym ona mnie lekcewazy, gada ze mna jak do sufitu, co ja mam zrobic? Nie moze normalnie gadac ze mna? Sprawdza mnie czy cos? Nie pozwala sie dotykac i calowac, ale za to strasznie lubi sie przytulac, ale ja mam tego dosc, chyba z nia zerwe ta znajomosc, nie chce juz byc na usugach dziewczyn, wy wszystkie myslicie, ze jak facet jest za wami to was nie zostawi i tu sie mylicie, ja juz mam ochote zrobic to juz dzis, zobacze jeszcze moze z raz dwa jak to bedzie a potem koniec nie ma przebacz nie dam juz z siebie robic niedorajdy, przy niej chyba w kompleksy popadne. Tfu, plakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliska
witam , to porozmawiaj z nia o tym a nei mów z góry ze cie olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliska
ile ty masz wogóle lat i jka długo jestescie z esoba ze tak sie do tego zabierasz aha i jak by ci na neij zalezało to bys cos zrobił , jak prawdziwy facet a nei chowasz głowe w piasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze .....
tak jakbym czytala wypowidz mojego bylego...zachowujcie sie jak faceci a nie jak cioty albo maminsynki katastrofa.wezcie sie w garsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc tego
no wlasnie chyba nie da sie o tym z nia pogadac, ona robi swoje i ma mnie w nosie, pozatym 2 razy jej juz zwrocilem uwage, a ona nic nadal to samo mam teraz ja zadreczac tym porblemem 10 20 czy moze 100 razy? nie chce to nie juz niedlugo sie o tym przekona chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliska
na co ty jej zwróciłes uwage?? hm jest twoja dziewczyną wiec to jest pewne zobowiazanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliska
z tego co tu piszesz to raczej jestescie na poczatku zabiegacie o siebei na to mi wyglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc tego
taaa ja jestem szybki bill ;), w koncu ruchniecie laski zajmuje mi 2 tygodnie a z nia chyba wieki bedzie, wiec ide dalej niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze .....
ona mnie olewa ona mnie nie chce ona mnie nie słucha ona jest nie wyrozumiala itd...to sa stale śpiewki wasze czyli facetów...to zrob tak zeby tak nie postepowala..moze poznala Ciebie bardziej niz przedtem nim byliscie ze soba i moze chce czegos nowego i w ten sposob pokazuje Tobie.... nie znamy was wiec cokolwiek jest trudno powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość um
no to wszysko jasne ona po prostu nie chce jak ty piszesz byc ruchnieta przynajmniej nie tak szybko .Dobrze cie wyczula twoja dziewczyna .wspolczuje jej.Zostaw ja i nie niszcz porzadnej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc tego
wy wszystkie jestescie porzadne a ruchacie sie na lewo i prawo :), a co do tej dziewczyny ona tak sie zachowuje, bo mysli, ze ma mnie w garsci ale nic z tego. ona jest mnie niegodna a nie ja jej, to ona mnie olewa nie ja ja, moze za bardzo sie staram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość um
smutnym czlowiekiem musisz być chlopcze skoro uwazasz ze my wszystkie jestesmy dziwki...zostaw te dziewczyne w spokoju bo na porzadna to ty nie zaslugujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz faktycznie
jakies braki z dziecinstwa frajerku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc tego
sprawa jest powazna a wy takie glupoty gadacie, cholera mnie bierze jak to czytam, w koncu to ona pierwsza byla mna zainteresowana a teraz ma mnie gdzies? oj nieladnie ja tak nie postepuje do widzenia spadam stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×