Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1nsaneguy

przyjaciółka...

Polecane posty

Gość 1nsaneguy

A wiec poznaliśmy sie 2 moze 3 miesiace temu przy okazji jakiejs imprezy. Od tego czasu cały czas utrzymujemy ze soba kontakt - gg sygnaly, codziennie widuje ją w szkole. Chciałbym być z nią ale niedawno powiedziala mi przy okazji gdy chcialem z nia isc na impre do przyjaciol ze nie chciala by mi robic nadziei, a to jest tylko przyjazn...wiem na pewno ze nikogo nie ma. Jak myslicie jest jeszcze jakaś szansa abym mogl być z nią? Co zrobić zeby sie we mnie zakochala? heh:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laki luk
pokaz że jesteś bardziej oryginalny niż inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bardzo marna szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1nsane
No, jakies inne sugestie? zapomnialem dodac- bylem u Niej pare razy w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak mowi ze chce byc tylko przyjaciolka to tak jest naprawde. mysle ze nic z tego nie bedzie i nie rob nic na sile bo wtedy ona sie od ciebie calkiem odizoluje :( . wlasnie tak stracilam kilku przyjaciol - facetow. liczyli na cos wiecej czego nie moglam im dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1nsaneguy
Wiec tak jak myslalem. Najlepiej zostawie to tak jak jest. Moze kiedys cos sie zmieni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie naciskaj, jak bedzie chciala byc z toba to napewno ci da znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgs4wt43
też uważam że nic z tego nie będzie, jak dziewczyna mówi coś takiego to tak myśli naprawdę Ale próbować nie zaszkodzi! Kilka wabików na kobiety : - wzbudź w niej zazdrość, spraw żeby uważała że kobiety Cię chcą i że masz bujne życie towarzyskie - opowiedz jej o jakimś smutnym wydarzeniu z Twojego życia żeby mogła współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgs4wt43
prócz tego prozaiczne sprawy: pokaż że masz jako takie pieniądze (chcoiaż chodzicie do szkoły to nie wiem czy to wykonalne :O ) zadbaj o wygląd czasami ją lekko olewaj, nie odpisuj i nie oddzwaniaj jak tylko Ci pusci sygnał PS : Jestem kobietą, wiem że te wszystkie rzeczy działają na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1nsaneguy
Dokładnie, poczekam na nia-bedzie chciala- ma od razu:) Co do tego drugiego wabika- rozmawiamy o różnych rzeczach, mowimy sobie nawet o sprawach rodzinnych, co ją boli, mowi kiedy jest chora... Na pomysł z wzbudzeniem zazdrości tez juz wpadłem i nie wiem czy to podziała, ale zawsze mozna sprobować... Pamietam ze gdy kiedys krecilem sie kolo naszej wspolnej kolezanki i zapytala mnie wprost czy mi sie podoba i czy z nia krece.. ale to było w jej domu a ton jakim to mowila przypominal jakby zona o**erdalała za cos meza... nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×