Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meg23

co zrobić??????????????

Polecane posty

Gość meg23

[15.09] 07:49 meg23 Wszystko zaczęło sie 3 lata temu kiedy to moj ojciec znalazł sobie kochanke i odszedł z domu!ja moja siostra i jej mšż byliœmy z mamš tzn po jej stronie.Mama przejeła prowadzenie firmy ponieważ ojciec olał totalnie wszystko i bylo ok do momentu jak postanowil wrócić wrocił przejšł z powrotem firmę i nieoczekiwanie moja siostra i jej mšż staneli po stronie ojca nie musze mowic ze między mamš a ojcem była katastrofa.Teraz juz ojciec sie wyniosł przepisal mamie firme a moja siostra w ogóle nie chce ze mna utrzymywac kontaktu nie dzwoni nie napisze nawet jednego smsa co slychac!zadzwonila do mnie raz 3 miesiace temu zebym przyszla na kawe do niej po czym powiedziala że jak coœ to sie spotkalyœmy przypadkiem nie wiem co mam myslec o tym ale wydaje mi sie ze nie chciala zeby jej maz sie o tym dowiedzial!nie rozumiem jej przeciez nic jej zlego nie zrobilam?to ze ja jestem po stronie mamy a ona taty to chyba nie oznacza ze nie mozemy sie ze soba widywac i normalnie rozmawiac?powiedzcie mi prosze co masm robic i co o tym wzystkim myslec???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg23
jest mi przykro i sdmutno ze nawet nie moge sie zobaczyc z moja chrzesniaczka a niedlugo ma urodzinki i nie bede mogla do niej przyjsc z prezentem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×