Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corvina

WIRTUALNA ZNAJOMOSC DOJRZAŁYCH SINGLÓW

Polecane posty

Gość corvina

Nasza znajomość rozpoczęła się na rozmowach w necie. Po jakimś czasie spotkanie, ktore okazało sie miłym zaskoczeniem. Mimo upływu czasu wciąż jestem dla niego tylko osobą ze świata wirtualnego. To irytujące ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez znam ludzi
ktorzy oddzielają świat netu od rzeczywistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenaa
ale to jets taki sam świat to tak samo jakby oddzielac swiat bogaczy od biednych... i to się robi... status ubogiej porzuconej aktoreczki jets okey. Ale juz ubogą nieaktoreczką, to juz połowa jego znajomych uwaza, ze ta to bedzie tylko siedziec w domu na jego utrzymaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzecz w tym, ze nasze spotkanie było udane chciałabym kontynuowac naszą znajomośc realnie, w szerokim zakresie,a on odzywa się tylko wowczas gdy pojawiam sie na necie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenaa
co ty za głupoty gadasz:) ma twa fotke, widziała cie in real przez 3 serie, zna kazdy gest. co ty mowisz:) tym bardziej teskni do Ciebie, wlasnie Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenaa
Śmierdzę wieloma substancjami organicznymi i nieorganicznymi. Najlepiej wychodzi mi jednak cuchnięcie zjełczałym łupieżem z głowy posła Cymańskiego, wymieszanym z odrobiną gęsiwa i wydzieliny z gruczołu kuprowego kaczki-krzyżówki. Dla wytrawnych kiperów wyczuwalna jest też nuta dwusiarczku węgla oraz moczu niedorozwiniętego kajmana z dorzecza Orinoko. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenaa
>tyle że mam brzydką twarz gorszej głupoty nie czytałam Dla jednych a dla innych? nie ma osoby co popdoab sie kazdemu Nawet uroda miss dzieli ludzi na 2 obozy. Jednym sie podoba, drugimnie. wazne czy podobasz sie tej bliskiej osobie:):):) A jak mowi ze tak to tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk i ismenka musieliscie zabłądzić tutaj? zalozcie topik do wlasnej adoracji i SIO stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenaa
spierdalaj ze swoim "sio" jebnąć ci? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja w krainie kasyyy
jestem rozżalona, gdzie jest moja laleczka voodoo Ona go miec nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellamarieeeeeee
nie wiem co gorsze zawistna kobieta, co się msci czy taa co mowi co czuje, bez zemsty. Ta klnie jak flinta:) ale alicja klnie w duchu, nauczyła sie grac po prostu damę:) a daje daje:) oj daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellamarieeeeeee
pucio to nie alicja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze w sobotę-
podnoszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trudna znajomosc do wdrozenia poza net przeszkód jest baaardzo duzo a to wciaz swieże wspomnienia z odrzucenia, a to bagaz rodzinny i zobowiązania, a to przyzwyczajenia, ktore trudno w sobie zwalczyć/jesli są krępujące lub dziwaczne/ macie coś jeszcze w zanadrzu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z wielkopolski
Ja mam problem z figurą bo za bardzo się zaokragliłam i to mnie krępuje.Kiedys , na spotkaniu pan tak sie do mnie przyklejał, ze odechciało mi się tej znajomości. Wydaje mi się , ze moje ciało jest dla nich większym wabikiem niz umysł. Porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzankaaa
a mnie podczas spotkania w kawiarence jeden trzymal wciaz za rekę i pytał jak ja czuje jego dotyk ledwie sie wyzwoliłam, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała singielka
jestem dosc wymagająca jesli chodzi o ewentualnego towarzysza do szerszych relacji: inteligentny, czysty, umarkowany w działaniu, dojrzały emocjonalnie, lubiący kobiety poprzez znajomosc ich duszy i ...ciała:) no i obycie...jakże to ważne ech, rozmarzyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka z lasu
a czy uprawiacie seks w samochodzie jak nastolatki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka z lasu
znów potwierdza się, ze brak Wam otwartości nawet tutaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe nawet
p o d n o s z e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka z lasu
A co powiecie o rozmowach z dodatkiem 'nio" i "cio"? Opowiem wam o pewnej wpadce podczas spotkania z internautą. Kiedy podeszlam do stolika w ogrodku piwnym juz siedzial przy filizance kawy. Niestety , niefortunnie podczas siadania uderzyłam kolanem o stolik i kawa popłynęła szerokim strumieniem. Ponadto pan był obwieszony aparatem fotograficznym/taki zawod/, a na zewnatrz była temperatura ponizej 18 st.C i baaardzo zmarzłam. Potem, juz w domciu, nie moglam sobie darowac nieudanej randki bo nasze wirtualne rozmowy byly naprawde z gornej półki. Wyszłam na mało okrzesana gąskę, a miałam być kobietą. Cha , cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek*
tak czytam i myślę sobie, ze oceniamy sie przez net zbyt powierzchownie i zbyt szybko rezygnujemy po pierwszym spotkaniu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zu-zanka
rezygnujemy bo mamy w necie duze zaplecze do poogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka z lasu
byliscie kiedys na spotkaniu internautow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosząca
podnoszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×