Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooooooooooj

Kto tak jak ja ma obwisle piersi i chce to zmienic?

Polecane posty

Gość oooooooooooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stooonoga
ja chcę!jakie masz pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obwisła
ja też chcę. Ale jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna Lima
Mam ten sam problem i nie wiem co z tym zrobic. Moj biust przeszkadza mi w stosunkach plciowych i jest moim najwiekszym kompleksem. Mam jakies dziwne piersi, ktore sa dla mnie kosmzarne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja korzystam z ćw. na tej str.
najlepiej tez codziennie podczas przysznica robic sobie "hartowanie" skóry piersi ;) brzmi to strasznie i nie jest przyjemne ale jakie efekty!!! ja cwiczylam biut (ze str. ktora podalam) + codziennie naprzemiennie zimny i cieply prysznic na biust (konczyc trzeba zimnym) i piersi staly sie jedrne i sie "podniosly" :) dzieki masazom cieplo- zimną wodą skora stala sie mila i ladna. po prysznicu kremuje piersi i dekolt zwyklym kremem nivea (tym gęstym nie soft) i az milo patrzec. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75D_
Moje piersi sa duze i mam z nimi problem....... Juz tylko chirurg ktos mial taka operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja korzystam z ćw. na tej str.
no i trzeba miec dobry stank. dobry tzn. dopasowany do rozm. piersi i co by tu jeszcze... acha! i koniecznie trzeba siedziec prosto!!! bo i naczej nie ma co liczyc ze biust nie bedzie wedrowal w kierunku pepka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75D_
mnie zadne cwiczenia nie pomagaja,one przewaznie zapobiegaja a u mnie to juz fakt.piersi w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja korzystam z ćw. na tej str.
do 75 D :) znalazlam cos o operacjach .poszukam jeszcze :) Podniesienie piersi Niektóre kobiety doświadczają rozległego nabrzmienia piersi podczas okresu ciążowego. W związku z utratą tkanki tłuszczowej nabrzmienie to powoduje rozciągniecie skóry, w efekcie pojawia się obwisły biust. Żadne ćwiczenia w tym przypadku nie pomogą dlatego też coraz więcej kobiet decyduje się na operacje podniesienia piersi. Można ją wykonać na dwa sposoby. Pierwszy sposób, mniej inwazyjny polega na polega na wypełnieniu pustego gruczołu piersiowego odpowiednim implantem piersiowym, który jednocześnie nada oczekiwany kształt. Technika ta stosowana jest szczególnie w przypadku pacjentek, którym nie zależy na zmniejszeniu wielkości piersi. Drugi sposób wiąże się z wykonaniem specyficznego nacięcia i polega na odpowiednim uformowaniu obwisłego gruczołu piersiowego od wewnątrz. Operację najczęściej wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. W wyjątkowych przypadkach (niewielkie piersi) można rozważyć użycie znieczulenia miejscowego w połączeniu z dożylnym. Blizny pooperacyjne ulokowane są wokół otoczki i poniżej - nie ma żadnych blizn powyżej - np. w obrębie dekoltu. Operacja podniesienia może służyć również do korekcji znacznej asymetrii (np. większe "opadanie" po jednej stronie). Operacja podniesienia piersi nie narusza gruczołu - nie ma zatem żadnych przeszkód dla ewentualnego późniejszego karmienia. Po operacji przede wszystkim należy zapewnić warunki prawidłowego gojenia i zabezpieczyć okolice operowane przed przypadkowym urazem. Początkowo zakładane są opatrunki uciskające z bandaży elastycznych, później - dobrze dopasowany, elastyczny stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75D_
Dzieki wielkie ja nawet widzialam juz wszystkie galerie po takich operacjach ,lecz jej koszt jest dosc duzy ,wiec zbieram kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja korzystam z ćw. na tej str.
POWODZENIA !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna Lima
Ja jak bede starsza to zbiore sobie an operacje, bo ten biust nie jestem w stanie zaakceptowac i nawet cwiczenia i balsamy nie pomoga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dardanka
Doradzcie prosze, jakie cwiczenia sa dobre na zgubienie faldek na plecach ,i na zmniejszenie biustu.Trzeci dzien cwicze A6W,ale to podobno na miesnie brzucha, a co z reszta/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 75D
Poczekaj (bo nie wiem czy masz) jak bedziesz miala dzieci. Przed dziecmi nie oplaca sie robic zadnej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 75 D......
Ty masz duze piersi?? ja mam rozmiar 70 GG wiec sobie wyobraz moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiarinka
Zobacz, kiedy post był pisany ;) Ona pewnie już dawno trafiła do brafitterki, zamiast 75D nosi jakieś 65GG i zapomniała, że te parę lat temu w ogóle jakieś problemy z biustem miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
z tym bra fittingiem to prawda. Zmieniłam 75B noszone od zawsze :D na 70 DD albo 70E i mam normalny biust, a już po ciążach miałam "takise"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna darko
WItam, mam ten sam problem, a mam dopiero 20 lat. Obecnie jestem w ciazy i nie wiem jak to będzie wyglądało jak urodze i po karmieniu dziecka. Ogólnie to zawsze miałam brzydki biust, nosze rozumiar 75 C lub D zalezy w jakim sklepie kupuje bielizne. Mam dość duze piersi i strasznie obwisłe, nie wiem jak to zmienić. Dobra bielizna - ok, ale przezcież w chwilach intymnych trzeba ją zdjąć.... Nie wiem co mam zrobić aby je ujędrnić juz chyba tylko chirurg pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
chodzi o to, że moje iersi nawet jak zdejmę stanik, są w o wiele lepszym stanie niż wcześniej. Wiec jednak smiem twierdzic, ze dobrze dobrana bielizna to podstawa i lek jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
75C czy 75D to nijak duży biust nie będzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×