Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nonono

stażyści mam pytanie

Polecane posty

Gość nonono

jak dostaliście skierowanie na badanie od pracodawcy to kto za to zapłacił ? gdy ja byłam na stażu dawno temu to urzad pracy placil a teraz kto pracodawca czy stazysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnng
pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattii
A ile teraz płacą za staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
tzn kto placil ? bo mojego brata urzad nie skierowal na badania skierowal go pracodawca ale musi sobie sam zaplacic czy to nie czasem pracodawca powinien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
470 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
tak myslalam wlasnie pracodawca stwierdzil ze to juz sam sobie brat ma zaplacic nie wiem czy nie wie czy poprostu nie chce zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabidula
idąc na staż płać powiatowy urząd pracy, jeśli ktoś ci zatrudnia to pracodawca jest zobowiązany do pokrycia kosztów leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna _Suka ma rację bo to pracodawca płaci Ci za wszelkie badania. Możesz też wyłożyć ale on musi Ci oddać kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o jakich badanaich mowicie?? ja ide na staż ale o żadnych badanaich nie slyszalam. noi o jakich stanowiskach mowicie, bo ja mam biórowy staż. A i jeszcze, Jak sie samemu znalazlo ten staż i było na rozmowie to jest szansa ze UP za to zapłaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
juz sie dowiedzialam placi pracodawca tylko po prostu o tym nie wiedzial ale ma napisane jak byk w umowie stazowej ze ma zaplacic za badania wstepne stazysty i zaplacil zawsze przed podjeciem stazu trzeba zrobic badania wstepne za ktore od niedawna placi przyszly pracodawca kiedys placil up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik UP
Urząd pracy przed skierowaniem na staz kieruje do medycyny pracy i to UP płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
nie masz racji urzad pracy od kilku miesiecy wogole nie kieruje na badania iza nie nie placi przerzucili ten obowiazek na pracodawce to pewna informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×