Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

czy takie zachowanie jest w porządku

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[15.09] 15:35 Kasia_24 Witam was, Mam pytanie odnośnie mojego chłopaka. Tak trochę głupio mi o tym pisać, ale sama nie wiem co mam robić, strasznie mi niezręcznie zwrócić mu uwagę - ale do rzeczy. Otóż on bardzo długo załatwia się w toalecie, to jeszcze bym zniosła (choć nie rozumiem czemu on tam potrafi siedzieć nawet 45 minut - mówi, że go to odpręża i nie ma nic przyjemniejszego od "dobrego postawienia klocka, szczególnie jak jest tak, że aż zwieracze bolą"), najgorsze jest to, że najbardziej lubi wtedy palić papierosa i często jeszcze mnie prosi abym zrobiła mu kawę. No i tak siedzi tam pali i piję tą kawę. W toalecie później strasznie brzydko pachnie i wogóle. Ja nie rozumiem jak można załatwiać się i jednocześnie pić kawę - to jest dla mnie brzydliwe. Kończę polinistykę, dużo czytam, wydaje mi się, że jesem atrakcyjną dziewczyną - ale on mnie do siebie tym zraża. Co o tym sądzicie, czy porozmawiać z nim o tym, czy wasi faceci też tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie rzeczy
ja z kolei podczas stawiania kloca nie czytam gazet i nie piję kawy, ale wyobrażam sobie, że sprzęty łazienkowe to żywe organizmy, które rozmawiają ze sobą, flirtują, kłócą się wymyślam im nawet dialogi :) czasami z kolei wyobrażam sobie jakby to było, gdyby na podłodze w kiblu siedział mały krasnal i zamknięty musiał tam np przeżyc kilka dni - jak by się wdrapał na umywalkę, żeby napić się wody, gdzie by spał, gdzie by się chował przed zagrożeniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_24
no dobrze ale ile ty tam siedzisz - też tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie rzeczy
nie, tylko na czas postawienia kloca, potem te głupie myśli ode mnie odchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_24
do tego później kaze mi prac jego majtochy z nartą, no co mam z tym zrobić pomozce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się że nie każe
ci zlizywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wspólnego z tematem
ma fakt, że dużo czytasz i studiujesz polonistykę??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_24
post powyżej nie pisałam ja - to ktoś się tu podaje za mnie i to co napisał jest obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_24
Poprostu ja jestem nieco inaczej wychowana, mój ojciec wykłada na uczelni, mama jest artystką. U nas w domu coś takiego byłoby nie do pomyślenia. Nie wiem czy do siebie pasujemy, spotykamy się już ponad rok, jest miłym, ciepłym facetem - ale on miał inne wzorce w domu, zresztą poznaliśmy się na czacie - nie wiem czy to dobre fundamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie rzeczy
nie smiej się, poza tym babą jestem ale nie mam zamiaru sie ujawniać, bo mnie jeszcze do Gniezna wsadzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_24
widzę, że nie znajdę tutaj odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, tylko jakieś płytkie dialogi, zresztą zbyt wiele się spodziewałam po tym forum, idę poczytać Hegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie rzeczy
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introligator
hegla mam jeszcze w oprawie ale może kanta przegryziesz shopenhauerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_24
a tak wogóle ten topic to prowokacja, mimo ze jestem z dobrego domu puszczm sie jak rasowea kurweka i bardzo lubie lizac odbyt mojemu chlopakowi i jego wiernemu towazyszowi azorkowi. lubie tez jak on i jego kumple dmuchaja mie we trzch i pozniej puszczmy nasz projekcie na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introligator
to tak jak moja córka dobrze wychowana dziewczyna a miało ją pół miasta, fakt, że to tylko 25 tys. mieszkańców ale to i tak suckes jak na studentkę 2 roku akwarystyki dalekomorskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAsia_24
lubimy tez robic na siebie kupe i siusiu - oczywiscie pochodzimy z kulturarlnych rodzin i robimy to dyskretnie, czasami lubie jak na mnie zwymiotuyje, czytam wtedy Schopennahuera i jest mi bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela34
to nic ze nie zaznała jeszcze pissingu ale już kilkakrotnie doznawałam orgazmu czytając "W cieniu zakwitający dziewcząt" :) a raz pan Proust snił mi się i kaszląc dyskretnie w chusteczkę, wyznał mi miłość, hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freaky_guy
do autorki tego tematu: to jest normalne, że faceci lubią sobie w kiblu posiedzieć i poczytać gazetę (nie piję kawy i nie palę) - więc nir rób z tego powodu rabanu, poprostu niech włączy wentylator i dym papierosowy ulotni się. Ja myślę, że ty masz inny kłopot - poprostu od dziecka ci wmawiano, że jesteś idelnie piękna, mądra i zasługujesz na kogoś super wyjątkowego, księcia z bajki - niestety jak to mówią, takie rzeczy to tylko w erze i jak zajęta przez swoich rodziców o zbyt wygórowanych ambicjach latałaś na lekcie malowania, baletu i jazdy konnej - nie miałaś czasu na normalnych znajomych, nikt się wokół ciebie nie kręcił, mimo tego, ze moze i jestes ladna - to trzeba było siegnać rozpalcziwie po czata, tam poznalas goscia ktory nie jest ksieciem, ale tylko jako pierwszy okazal zainteresowanie toba, ty juz bardzo chcialas miec chlopaka i teraz sie meczysz bo uwazasz, ze on ci nie dorownuje do piet - jesteś poprostu samolubna jedynaczka - mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domenoprtes
a ja się pytam - gdzie byli jego rodzice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka kaczka
ja tam osobiście nie lubie przesiadywać w kiblu , choc kiedyś lubiuła. czytałam w kiblu komiksy i bardzo mnie to odprężało. Niech właśnie włączy wentylator - żeby zapach kupy się ulotnił - no i na palenie bym absolutnie nie pozwoliła , w ogóle w moim domu nie ma palenia - jak ktoś chce palić , goście nie goście , obojętne - proszę wyjść na zewnątrz; i nie ma mowy o paleniu w kiblu; ale jak chce pić kawę - niech pije , co mi to ma przeszkadzać mój mąż siedzi zawsze długo w ubikacji , czyta sobie gazety i w ogóle mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freaky_guy
no bo jesteś normalna i nie masz kompleksów jak autorka tego topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
Ale pierdołki ludzie tu piszecie!:-):-):-)Chyba ani jeden komentarz nie jest na poważnie?!A może twój chlopak się tam poprostu.....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×