Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolega kolegi1982

moj kumpel moglby miec kazda wymalowana lalunie

Polecane posty

Gość kolega kolegi1982

a chodzi z taka tepa grubaska ktora wlasciwie niczym facetom nie zaimponuje tylko czyta ksiazki i duzo zre i jest potwornie gruba a on z nia jest i mowi ze ja kocha boze jakie to zalsone chlopak marnuje sobie zycie z nia :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz że marnuje???? moze własnie marnowałby sobie życie z taką umalowaną laską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnng
a co znaczy potwornie gruba,faceci zawsze wyolbrzymiają. A zrezta skoro mu isę podoba to najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega kolegi1982
ja tam nie lubie grubasow wzrost 168 cm a ma z 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupek z ciebie
i tepy pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnng
to sie trochę zaniedbała ;-) ale daj spokój najwazniejsze,ze mu sie podoba!!! na pewno zycia sobie nie marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ty nie lubisz nie znaczy że on musi nie lubić poza tym akurat tusza to rzecz względna chuda może przytyć a gruba może zrzucić zbędne kg liczy się coś więcej a poza tym to dziewczyna twojego kolegi a nie twoja więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega kolegi1982
ona mu imponuję tym czytelnictwem on jej chodzi do biblioteki po ksiązki a ona opycha się słodyczami, w ogóle się nie maluje, nie nosi szpilek tylko gada i gada o tych książkach, a on nic tylko jej nadskakuje co to za kobieta która nie nosi szpilek nie maluje sie, nie potrafi schudnąć no szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna kobieta
ciebie kreca szpilki, a kolege ksiazki - nie zmieniaj swiata, znajdz sobie swoje wlasne szpilki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'niczym facetom nie zaimponuje tylko czyta ksiazki\' zamiast gratulowac koledze inteligentnej laski, z ktora pewnie ma o czym gadac to ty bys mu chcial bezmozgie szkapy wcisnac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega kolegi1982
ja mam dziewczynę która chodzi w szpilkach i sie maluje tylko że nie mamy o czym rozmawiać bo nie czytamy książęk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za kobieta??? normalna kobieta!!!, która nie dała się temu całemu szałowi... sorry, ale są jeszcze faceci, którzy chcą sobie z babką po prostu zwyczajnie na jakiś ludzki temat porozmawiać - a nie tylko słuchać, \"kochanie, tips mi pękł, pójdziemy może na zakupy, myślisz, że w różowym cieniu będę ładnie wyglądała\"... i ona/ ta koleżanka, miało szczęście, że trafiła na takiego- zaniedbywania się NIE pochlebiam- ale jeśli im obojgu dobrze- to Tobie nic do tego- bo kobiecość to nie tylko makijaż i szpilki :O - to raczej pusta pseudokobiecość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega kolegi1982
ona nie używa różowych kolorów :p i lubi ostre rżnięcie od tyłu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opętanej wizawerki
a Ty używasz makijażu:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega kolegi1982
brzydkie podszywy nie sa mojego autorstwaaa jakies grubasy sie pewnie mszcza podszywajac sie podemnie wiec proponuje zjesc sobie cosc i wejsc na czat grubaski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowany
jeszcze ją trzeba wychować i ukierunkować ale jak złapie dziewczyna wiatr w żagle to bez makijażu nie da się zaciągnąć do łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opętanej wizawerki
Nie było Cię na o2 więc tu zajrzałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowany
ja widzę że ty widzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poinformowany >>ma pewnie rację; bo ja na ten przykład, to bez makijażu już nawet drzwi (domofonem chociażby :D ) nie otwieram : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowany
a to ci dama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowany
jeszcze tylko te szpilki i ten pan taaaaaaki zdolny no przeciez nie jeden jest taaaaaaaaki utalentowany chętnie wykaże swoje możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, bo wszystkie uzależnienia czy nawyki, z reguły jakimś negatywnych echem sie odbijają :O ale i tak warto :) do opętanej wizawerki >> a co Ty mnie śledzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowany
on sledzi ja mam nosa ;) W branży która cię interesuje przesada jest niezbędna i te nawyki też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniformowany >> czy Ty chcesz mnie w psychodelię wprowadzić: bo tak: makijaż - 33% szpilki - od czasu do czasu, więc powiedzmy 15,5% pan-brak; to nawet jeszcze nie połowa sukcesu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opętanej wizawerki
no tak trochę, ale to w słusznej sprawie nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak katolik
w konfesjonale wyznasz wszystko nieszczęsna opętana dziewczyno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×