Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdeczka***

SEPHORA- praca

Polecane posty

Gość Plusgsm01
ja pracuję w plusie, ale nie ukrywam, że gdyby była oferta pracy w sephorze, napewno złożyłabym swoje CV i gdyby mi sie udało-nie wahałabym się i bardzo chetnie zmieniłabym miejsce pracy----hihihih Życzę powodzenia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Fajna Suka i jak tam rozmowa w sephorze? Bo jestem ciekawa :) Kusi mnie żeby tam złożyć cv ale chciałabym się dowiedzieć o warunkach pracy, jak jest, czy fajnie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czekam i czekam...
nikt się nie znajdzie kto tam pracował lub pracue i moze coś opowiedzieć??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ciekawa
więc podnoszę wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tattammii
no to ja też dołączę do grona ciekawych. Wszyscysą ciekawi ale niestety nie ma kogoś kto mógły na ten temat powiedzieć parę słów :) To ja też czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj oj
mnie też to intersuje bo też zamierzam tam zzłozyć cv. Napiszcie coś, nie wierzę że nikt tam nie pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dalczego zastanawiacie sie nad zlozeniem cv. Przeciez samo zlozenie cv do niczego was nie obliguje. Pozniej jesli zostaniecie zaproszone na rozmowe kwalifikacyjna to wszystkiego sie dowiecie. Jesli wam sie nie spodoba to wcale nie musicie tej pracy przyjmowac. Przynajmniej będziecie mieć doświadczenie z kolejną rozmowę kwalifikacyjną, a to sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogonek08
witam wszystkich. Ja pracuje w sephorze i polecam jak najbardziej! Jesli lubicie klimaty kosmetyczne to jak najbardziej polubicie te prace. Firma organizuje szkolenia z ktorych macie tez profity. Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia na rozmowach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobbing132
jesli chcecie sie leczyć po mobbingu to zapraszam do sephory :) pracowalam, nie polecam - to praca w korporacji i swoje ambicje trzeba schowac do kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś praca w tej firmie była przyjemnością dziś niesety jest to koniecznośc zapensję niczym zapomoga !!!! Głosno lepiej o tym nie mówic bo firma robi czystki wsród długoletnich pracowników wyszukując wyimaginowane powody i zmusza do napisania wypowiedzenia. Najwazniejsze to robienie kasy i wskazników tak abu MR mogli mieć swoje premie. Szeregowy pracownik sie nie liczy a wszystkie WARTOŚCi Sephora propagowane przez tyle lat mozna wyrzucic do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostałam w taki sposób zmuszona do podpisania wypowiedzenia. Ponieważ wymuszono to na mnie podając wyimaginowany powód zamierzam podać swoją byłą firmę do Sądu Pracy. Stwierdzam,że to nie Ja straciłam tylko oni. Wiem ,że sytuacje podobne miały miejsce na terenie całego kraju. Firma Sephora powinna zmienić nazwę na Tchibo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×