Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

musze to zbadac

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[15.09] 20:33 no wlasnie jak mam a jak sprawdzic czy podobam sie facetowi [15.09] 20:34 to sie widzi podbno w oczach... tak mowila moja byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożądanie widzi się w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
'widzi się w oczach' ...ja kiedyś widziałam.....i zrobiłam z siebie kompletną idiotkę....bo to chyba nie było TO :O od jakiegoś czasu ciąglę napotykam wzrok jednego faceta....i mimo że chciałabym zeby coś z etgo było to niestety noszę w sobię ten uraz...boję się kolejnej poerażki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzajaca
notak patrzy na mnie , ja na niego takie krotkie spojrzenia w pracy w przelocie tylko jak z nich wyczytac czy to jest TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deep in you
oczy mowia wsyztsko!!!!!! spodobał mi sie facet, mieszkał niedaleko mnie.widywalismy sie czesto na ulicy nasze wzroki zawsz esie łaczyły byly takie pelne pozadania.on mial takie hipnotyzujace spojjrzenie do tego piekne niebieskie oczy!!!! tak mijały tygodnie a miedzy nami chemia coraz silniejsza z kazdym spojrzeniem!!i w ktoregos dnia gdy mijalismy sie pojawiło sie słowo Czesc z jego strony,. bylam wniebowzieta bote jego oczy mnie pochłoneły i po kilku dniach pojechałam na wakacxje zaledwie na 1,5 tygodnia.pomyslaam,zme jak wroce to zagadam do niego jesli on juz czesc zaczł mowic,co mi szkodzi myslałam.zreszta numer jego tez zdobylam od sasiadki;p. i jak wrociłam to mial juz dziewczyne :/ :/:/:/:/:/:/:.do dup :/:/:/:/:/:/;?:/: juz mi kompletnie pzreszło, fajnie mogło byc no,ale przeciez ja prawie nic o nim nie wiedziałam,to propstu bylo fascynujace. ale nadal tak na mnie patrzy.zawsze mam wtedy dreszcze. eh te jego oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takatamsobie
hehe dobre to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×