Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawionaaaaaaa

pracujecie tylko tyle żeby was nie zwolnili

Polecane posty

Gość zaciekawionaaaaaaa

czy dajecie z siebie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niestety
mam taki charakter, że wiążę się z firmą emocjonalnie i pracuje najlepiej jak potrafię - jak "na swoim". miałam to szczęśćie, że zawsze trafiałam na porządnych szefów i firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjejku
(fragment artykułu) Polska ma najwyższe bezrobocie wśród wszystkich krajów Unii Europejskiej. Jednak Polacy aktywni zawodowo pracują w ciągu tygodnia najdłużej w całej Unii – wynika z danych unijnego biura statystycznego Eurostat. Zaraz za nami uplasowali się Czesi i Grecy. Zatrudniony Polak pracował średnio 41,8 godziny w tygodniu, w tym 40,2 godziny pracy zasadniczej, 0,3 godziny nadgodzin i 1,3 godziny pracy dodatkowej. Przeciętnemu Polakowi praca zajmuje 43,4 tygodnia w roku, a choroby niespełna tydzień. Niestety okazuje się, że fakt, iż przesiadujemy w pracy ponad normę, nie świadczy o tym, że jesteśmy najpracowitszym narodem w Europie. Okazuje się bowiem, że jesteśmy mało wydajni. Tę samą czynność wykonujemy kilkakrotnie. Powód? Najczęściej jest to brak kwalifikacji na dane stanowisko, brak kadry w firmie zmuszający zatrudnionych do pracy po godzinach czy zaniedbania organizacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niestety
ja bym powiedziała, że to nawet nie brak kwalifikacji, a własnie brak dobrej organizacji powoduje nadgodziny. dochodzi to tego jeszcze taki trend - im dłużej siedze w pracy, tym więcej pracuję. często niestety jest g.. prawda ale dobrze wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×