Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość Zwierzoczłekoupiór
Jarząbki to niegdysiejszy drób kulinarny. Kolejne nadużycie, Oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
Co to? Internautka? Znowu chcesz mnie wyrzucić z lokalu? Za pyskatość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
A to się zgadza, Internautka. Osobiście kiedyś wymyśliłem termin "kobieta płci żeńskiej", uznając, że pojęcie "kobieta", wcale nie jest dostatecznym wyznacznikiem baskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
Opadają ze słabości, Oczko. Jeśli się dalej będziesz tak odżywiała, stracisz siły zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
(Kobiety mnie prowokują, więc przyparty do muru, odgryzam się, jak umiem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
To dobry, niestety. trop i bardzo smutna obserwacja. Nie ma kobiet, to skąd się mają brać mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powierdzam, że zwierzoczłekoupiór alias milion innych pomarańczowych, to mężczyzna. Choć gada więcej niż wszystkie przekupki z alensztackiego rynku razem wzięte. :-P I to byłoby na tyle z mojej bytności tutaj. Sajonara! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno my się wzięłyśmy z żebra Adama. Więc jeśli my kobiety zawodziwy swą kobiecością to musiałyśmy mieć złe wzorce męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
Taaaaaa, Ryba, zajrzysz jeszcze nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybeczko Wandą zwana- o kobietach z takim przekąsem może wypowiadać się jedynie niszczęsny mężczyzna, zatem dziękujemy za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
Trzymajmy się faktów, Oczko. Mężczyzna się "stwarza" na tle kobiety, w aurze jej kobiecości. Skoro więc kobiecość jest na wymarciu, to czego chcieć od facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jalla Jalla Rybeczko hihihihiihih 🖐️ ide wcinac i troche odpoczac ...wieczorem dalej mam orke .....narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
He, he, he... Ryba, więc zamierzasz zacząć ćwiczyć cnotę małomówności? Nie wytrzymasz kwadransa. Ja tu jestem jeszcze pół godziny. Potem czeka mnie konferencja. A potem zmykam do moich domów. Wszystkich trzech, nie, nie trzech - czterech domów, ponieważ doszedł mi jeszcze czasowo jeszcze jeden dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
:-) Może bym, Ryba, i uwierzył, gdybyś dodała: "poza wyjątkiem pewnej specjalnej sieci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
Tylko że, Oczko, Ryba nie miałaby nic przeciwko zaplątaniu się w pewną sieć. Nie naszą, tutejszą, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, każda z nas i każdy znas tego bardzo chce. Ale trudno sie do tego głośno przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzoczłekoupiór
Nie mam żadnej rodziny. To znaczy mam rodzinę, w postaci mamusi i dwóch braci. Za to, obracam się ostatnio w obrębie trzech domów. Nie, nie trzech, czterech domów. Co ja tam mówię czterech? Nie czterech ale nawet pięciu, albo i sześciu domów. Uprzedzając dalsze wyjaśnienia komunikuję, że ten szósty buduje sobie Ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×