Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez weny juz po fakcie

Kupiłam czarne kowbojki......

Polecane posty

Gość bez weny juz po fakcie

Jak w temacie, kupilam bardzo fajne czarne kowbojki (w zasadzie taka czern łamana brązem) z mysla o jesieni i zimie. Będe je nosiła do wąskich jeansów do tego fajny pasek i moze do luzniejszych spodnic. Ale dotarło do mnie, ze absolutnie nie mam niczego co pasowałoby na "góre":( Do tego nie mam nawet pomysłu jaka kurtka pasowałaby do moich butów. Co gorsza nawet nic takiego nie rzucilo mi sie w oczy w sklepach... Dlatego - co Wy nosicie do takiego obuwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez weny juz po fakcie
hahaha dziękuję za pierwszy miły i jakże pomocny wpis :) otóz kupiłam je bo mi sie bardzo podobają i swietnie wygladaja. Z tego co pamietam modne były rowniez kilka sezonów temu i nawet na nie nie rzuciłam nigdy okiem, bo miałam własny STYL:O teraz zmienilam zdanie.... czekam dziewczyny na podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe wroc
tez mialam taki problem..bow tamtym roku rowniez zakupilam sobie kowbojki..no coz..jesienia chodzilam w katanie zamszowej do niech...koloru brazowego(czyli identycznego, jak kozaczki!) a zima - zakladalam kurtke krotka..obcisla..rowniez brazowa..wiesz- ja czasem szukalam na jakis stronach firm odziezowyh..typu ;Victorias Secret.lub jakis takich...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasuje rownież do katany jeans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
lol, ale masz problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez weny juz po fakcie
dzięki:) chodzi mi własnie o cos w co mogłabym sie zapakować przy przzymrozkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×