Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

co myslicie o takim stroju...?

Polecane posty

[16.09] 18:56 co myslicie kochani... wydaje mi sie ze wygladam dobrze, choc jest to dosc smialy... (bynajmniej jak na mnie - zazwyczaj osobe chodzaca na sportowo) strój... krotka jeansowa spodnica i do tego czarna bluzka taka dluga obcisla nachodzaca dosc mocno na spodnice, tak ze zakrywa jej poł... i do tego czarne szpile i perły...?? [16.09] 19:00 fote daj to ocenimy, tak to ciezko.... [16.09] 19:00 --------------------------00 [16.09] 19:00 Mia* mi się podoba tylko niebardzo mogę sobie wyobrazić ta obcisła bluzke zakrywająca poł spodnicy. daj fote [16.09] 19:02 manganian VII potasu jaak dlugosc tej kiecki?? wiecej danych bo tak trudno powiedziec \"kołyszemy się na wietrze, otula nas czas, Ty jesteś powietrzem!! gdzieś daleko są dwa światy dla kazdego z nas, gdzieś daleko jest bezpiecznie... nie muszę się bać, czuję się bezpiecznie...\" [16.09] 19:04 pozdro600 Perły do jeasnu...? Cos mi nie pasi za bardzo. Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj BIS!!!! Nie powiedziales tego w ryj, to nie powiedziales nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×