Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ivona Ivona

MODA, CIUCHY, LONDYN

Polecane posty

Gość Ivona Ivona

Hej witam wszystkich serdecznie, e uwielbiam rozmowy na ten temat ichcialabym zapytac wszystki kobiety aczkolwiek nie tylko kobiety:) czego szukacie od dawna (chodzi oczywiscie o ciuch) i do tej pory nie moglyscie znalezc w sklepie. jestem obecnie w londynie i przymierzam sie do otwarcia sklepu z ubraniami z londynu, buty itp. jakies dodatki. powiedzcie mi co was bardzo interesuje, co byscie napewno kupily, na stale mieszkam w BIALYMSTOKU I tam chcialabym miec swoj sklep, wiem ze niedawno zostal na ul. Lipowej otwarty ale nie wiedzialam asorymentu, czy aby te ubrania sa na kieszen naszego podlaskiego spoleczenstwa. w londynie naprawde mozna kupic tanie i calkiem niezle rzeczy ceny czase sa nizzsze niz u nas w Polsce, poza tym gatunkowo uwazam ze sa lepsze, wysylam czasem paczki do znajomych i zawsze wszystko jest wykupione. Mam prosbe mozecie pisac do mnie na e-maila albo tutaj, tylko prosze bez wulgaryzmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6jyurthdd
mnie by najbardziej interesowaly buty i torebki. ale te na pewno sa duzo drozsze niz w polsce :( szkoda ze do bialegostoku mam tak daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×