Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cat de Luxe

Uzalezniona od seksu

Polecane posty

Gość Cat de Luxe

Zdaje sobie sprawe z tego ze seks jest moim nałogiem...mam go ciagle i ciagle malo...nawet myslalam o tym zeby zwyczajnie dawac dupy...zreszta kiedy wypije i tak to robie...uwielbiam po prostu byc rżnieta na maxa jak prawdziwa suka...nawet czasem lubie to robic z brzydkimi facetami i sam fakt ze sie ponizam podnieca mnie...wiem, to brzmi jak marna prowokacja ale nia nie jest...nie wiem czy to trzeba leczyc czy juz taka po prostu jestem ze kocham seks i moglabym to robic z kazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Znajdz sobie faceta z podobnym temperamentem co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam fajny poral
www.bdsm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat de Luxe
ja nie lubie bicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulicaaa
to, że kochasz seks i chcesz być zrnieta to idzie zrozumieć, ale to ze z kazdym :O - lecz się jednak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Z tego praktycznie nie można się wyleczyć tylko znaleźć partnera o podobnym usposobieniu i dodatkowo "musi" ją pilnować na różnych przyjęciach gdy sobie popiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka ----
Współczucia dla przyszłaego faceta, męża - ale takowego chyba miec nie bedziesz bo kto chciałby pilnowac swojej laski 24 na dobe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
envie a powiedz pijakowi żeby nie pił albo cpunowi żeby nie brał, z tego sie trzeba leczyc albo z tym życ i umrzec:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje jukenski. To może być choroba. Nie powiem cukrzykowi, że ma powstrzymac się od posiadania nadmiaru cukru. :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Tylko to uzależnienie można różnie rozładowywać: ze stałym partnerem albo z wieloma innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam chyba to samo co Ty...
Cat de Luxe ale ja mogę to robić tylko z przystojnymi facetami...bo tylko tacy mnie kręcą na maxa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawialam juz czy seks jest moim nalogiem ...ale poki co to raczej nie....ja nie ide z pierwszym lepszym ...facet musi mi sie podobac....zeby do czegokolwiek doszlo to sie musi nadreptac wkolo mnie....uwielbiam sie seksic i sprawia mi to na prawde duza frajde ...ale potrafie wytrzymac i seks nie przeslania mi swiata....kiedy tak bardzo mi go brakuje to paluszki ida w ruch....mnie sie wydaje ze jak fact brzydki to i jego klejnoty tez nieapetyczne...pewnie tak nie jest ale...obstaje przy swoim ...facet musi cos miec w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat de Luxe
boze..ja nawet nieraz mysle o tym zeby w ten sposob zarabiac..ale zaraz sama siebie łajam i doprowadzam sie do porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne jest to
ciekawa z Ciebie kobieta:) chetnie pogadam... lubie niestandardowych rozmowcow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek74
Skad jestes Cat de Luxe? Ja tez jestem opetany seksem. Moge to robic kilka razyu na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat de Luxe
mieszkam tu i tam... ostatnio głównie w Parku Sowińskiego ale jak przyjdą chłody to wrócę na Centralny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×