Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Krwawienie- pierwsze opakowanie yasmin- PYTANKo!!

Polecane posty

Czy ktoraś z Pań odwiedzających to forum oraz stosujących tabletki antykoncepcyjne orientuje się czy jest jakiś sposób aby powstrzymać krwawienie....Jestem w trakcie pierwszego opakowania Yasmin i własciwie wzielam raptem 5 tabletek, ale wszytsko wskazuje na to że krwawienie tak szybko sie nie skonczy niestetsty :( A za 1,5 tyg, wyjeżdzam na urlop i nie ukrywam ze to moze byc problem z tym krwawienie.... I stad wlasnie moje pyatnie- czy jest jakis sposob na zatrzymanie ow krwawienia- mam na mysli chocby srodki medyczne wypisywane przez ginekologa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetka ponownie pyta p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfa
Ale to jest miesiączka czy plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 1 ego dnia jeszcze nie miałam ani jednego dnia spokoju, to jest lekkie krwawienie ....... ktore wygląda tak samo od 3 dni....ani mniej tego ani wiecej:P ech ja to sie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoka
ja jestemprzy 17 tabletce pierwszego opakowania i mam jeszcze lekkie plamienie. I tak jest juz o niebo lepiej bo jeszcze 2 dni temu myślałam ze mnie cos trafi. A z tego co słyszałam to nie da sie z tym nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
ja przez pierwsze opakowanie miałam delikatne plamienia razem z tym strasznie sie czułam ale juz przy nastepnym było ok to tylko poczatek jest taki dziki pozniej wszystko przemija a plamienia wystepuja jak tabletka sie dobrze nie wchłonie lub jak jest wzieta z opoznieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×