Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia-zu - ok, no to czekamy więc na nie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam linka do agniren na face. Jak powysyła poakceptujcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, to miejsce ze względu na film Najpierw zwiedzaj, potem strzelaj z Collinem Farellem. Super film. Ja juz byłam w Brugii rok temu i teraz znowu. Świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - ok super ! W takim razie czekamy na e-maile zwrotne od Agniren.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - rozjaśnij, czemu ze względu na film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś taka głucha cisza nastała. W czwartek wracam do pracy . Masakra!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no o tej porze tak bywa zazwyczaj...największy ruch no to tutaj jest rano.;D A jak długo byłaś na tym zwolnieniu? Ja 2 tygodnie po tym zabiegu,jeśli czytałaś moje wiadomości wcześniej oczywiście i w temacie jesteś.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u innych ale ja mam problem z odswierzaniem strony:( może dlatego taka cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irek ja tez 2 tygodnie , ale do dobrego łatwo się przyzwyczaić i potem ciężko się wraca do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo właśnie tam była pokazana pięknie Brugia i pod wpływem filmu się w niej zakochaliśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - aha...mam rozumieć, że z Collinem ? Malwi-proszę napisz w stopce jeszcze,jaki macie problem z M? I napisz,czy to zwolnienie do od razu od transferu te 2 tygodnie masz ?? Bo ja też jak coś no to będę brała--za duże ryzyko chodzenia do pracy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi-sorki..widzę,że już napisałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę dziewczyny i wydaje mi się, że kobieta, która jest zdrowa i z którą jest wszystko ok, a M ma problemy, chyba bardziej wierzy w to, że Im się za 1 razem uda--no nie ? Jak Wy myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolnienie dostałam od dnia transferu bo u mnie w pracy nawet nie ma jak zjeść tyle ludzi, straszna nerwówka i tez nie chciałam ryzykować . Następnym podejściem też mam zamiar tak zrobić. Nie ma to jak w domu normalnie o stałych porach zjeść bez nerw itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż z drugiej strony czasami kobietę łatwiej naprawić bo są na to leki a na faceta nie koniecznie. A tak naprawdę to bardzo różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no masz rację.:)Ja też wolę nie ryzykować,bo wystarczy byle stres.:/ Może po prostu to jeszcze nie był ten czas...i tyle ! Ja to chyba po nim będę więcej czasu w Kościele spędzała...hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podchodząc do ICSI myślałam ,że skoro zarodeczki się zapłodniły i się pięknie dzieliły to na 100% się uda a tu klapa... Lekarze nam dawali 50 % bo jesteśmy młodzi ja 29 mąż 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma reguły z icsi,nam udało sie za 1 razem.ja blisko 30 a M sporo starszy.problem był z plemniczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie anusiadanusia to tak jak u nas tyle,że nam się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no to ja w tym roku będę miała 32 lata, a mój M 33 lata ! Ja też będę ICSI podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, tak mi się po prostu wydaje, że to jest sama natura i tylko organizm i on odrzuca czasami, nie wiadomo tylko z jakiego powodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedzieli , że jest milion powodów niepowodzeń. Albo zarodek się nie rozwija, albo nie ma za gruba otoczkę i się nie może przedostać , albo po prostu ma wady genetyczne , albo nie może się zagnieździć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w kiepskiej sytuacji bo nie zareagowałam na leki i miałam tylko 1 komórke. potem lek czy sie podzieli i sie zagniezdzi. to był cud. moja córcia ma 8latek . trzymam za Was kciuki . pamietajcie o odżywianiu . ja przed planowanym zabiegiem zmieniłam na optymalne i mysle że to też pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano cud cud...miejmy nadzieję, że i u nas wszystkich takie cuda się właśnie niedługo zdarzą.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydaje malwi...i musimy się uzbroić w cierpliwość.;D Ja wiem,że to jest trudne ! Sama pocieszam, a mi też jest b.ciężko.:/Dopiero 2 tydzień od zabiegu mija,a mi dr Dobek kazała za 1,5 m-ca dzwonić do Novum i pytać się o przeniesienie z listy.;(Choć ja już w przyszły poniedziałek dzwonię i tak co tydzień będę zapewne.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×