Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Kordianka
Jeszcze nie - w ogóle do novum dopiero się wybieram - na badaniach był tylko mój mąż. Chciałam iść już jakiś czas temu ale mój ginekolog powiedział, że chce zrobić mi jeszcze jedno badanie ( jak u mnie jajeczkowanie ) i dopiero wtedy mnie wyśle. Wie, że oni sami będą robić badania ale nie chce by był odebrany, że nic nie zrobił ( podejrzewam, że może któregoś zna i nie chce się skompromitować :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Pójdę ja do novum, męża wyślę do Wolskiego i zobaczymy. Ale nie chciałabym być od razu skierowana na IVF, chciałabym spróbować najpierw IUI. No ale zobaczymy co powie lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - no cicho było wczoraj ! Dziś betę robisz.;-)Powodzenia.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - nie przerzucamy się, tylko am siebie oglądamy i zapraszamy.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - dr Zamora to dobry lekarz.;D Musisz Mu zaufać.:)A cieszę się,że wciąż masz nadzieję i z nami jej na pewno nie stracisz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- ale jestem kolezanka zapomniałam o Twojej Becie. Trzymam kciuki na szczescie 🌼 Dzieki Igrek za info- Ty jestes mozgiem naszego Forum :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - nieźle z tym żartem.:P Pośmiałam się.;D hehe Ja byłam u dr Zamory na usg wraz z moją dr Dobek i Go dobrze odebrałam.:-)Bardzo dokładny,wszystko wytłumaczył,od razu podał namiary na dr Dobek,by mi ten zabieg zrobił itd.:-) A odnośnie problemów z nasieniem no to się nie wypowiem, bo u mojego M jest wszystko ok i jak Wy tak piszecie te nazwy, no to sobie je wklejam w Google i dopiero czytam, co za za schorzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka26- i myślę tutaj również, że na pewno zrobi Ci to IUI z takim samym dobrym zaangażowaniem,jak innym pacjentkom.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - a co powiedział Zamora, że IUI czy IVF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - ja nic o tych ziołach niestety nie czytałam.:/Może w necie trzeba by było poczytać.;D Ja piję na obniżenie FSH już kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - kciuki zaciśnietem ale czuję że to bedzie czysta formalność:) monka - a Ty miałas te 3 IUI na naturalnym swoim cyklu? czy byłas stymulowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stymulację polecił mi mój gin z miasta dr Lewandowskiego , a jak już pisałam transfer robił dr Zamora. Dla mnie jest mało mówmy , ale to może dlatego ,że pierwszy raz u niego byłam. Zrobił swoje i tyle. Zresztą oni się nie patyczkują z nami jak z małymi dziećmi tylko robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - Kochanie Ty to patrz na siebie i na Was tylko, a nie czekaj na lekarza, jak Wam jeszcze jakieś badanie zrobi i jak On niby tam będzie spostrzegany przez kogoś !! Czas ucieka...nie wiem, ile macie latek na koncie ?? Tam Ci wszystko powiedzą, co macie zrobić i usg również.;-))A to, co było na nim widać w 1 cyklu nie musi być w 2 i na odwrót.:/ Szkoda czasu na jakieś tam jeszcze czekania !! Nie jedna z nas go już zbyt dużo zmarnowała u kogoś innego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie powiedział jednoznacznie. Stwierdził że po 3 nieudanych IUI, powinno się szukać dalej przyczyny ale można spróbować jeszcze jednej inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - i razem wio do Novum na wizytę do tego samego lekarza.;-)Tam Was pokierują dalej,a może w czasie wizyty Wam uda się mieć konsultację z Wolskim ( tak jak mi z Zamorą ), a cena taka sama--czyli nie wzrosła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a ja pamiętałam !! Może to dlatego,że w domku na tym zwolnionku siedzę i mi praca odpada, więc mnie na głowie do myślenia.;D A Michaline - nic nam nie przypomniała...oj nic--należy na...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia cały czas miałam stymulację clo, najpierw 1/tabletki, za 2 razem 0,5 tabletki, za 3 razem 1 tabletka, no a teraz za 4 1,5 tabletki i tyko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że Michaline rozwiąże worek ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - o dziwne ! A mi w ogóle dr Dobek powiedziała ( jest moim lekarzem prowadzącym ), że u mnie transfer będzie robił dr Zamora.:-)Może po prostu Ona nie robi i wybiera najlepszego z lekarzy--no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek odnośnie tych ziół to powiem tak. Moja babcia 20 lat temu jeździła do tybetańczyka miała raka i gdyby nie koszty leczenia w tamtych latach pewnie by ja wyciągnął z tego bo rozmawiałam z moją mamą , a choroba się cofała. Teraz słyszałam od mojej siostry ,że 7 dziewczyn , które do niego chodzą w tym jedna po nieudanym in vitro zaszły w ciąże naturalnie. On daje jakieś zioła do picia 2- 3 razy dziennie. Czasami te metody niekonwencjonalne pomagają . Zapisałam się do niego zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - poprawiłam tą stopkę, bo tamta była mało czytelna.:/Dużo i tak nalane--pozmieniałam,usunęłam parę. Jaka ona ładna...oj nieładna jak się czyta, nieładna !! P.S.Szkoda,że się nie robią tu takie buźki, jak się pisze, jak na gg.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się Julciaaa wydaje, że Michaline się uda ! Ona jest w tym wszystkim jakoś dziwnie spokojna, ale nas nabiera tak tyko.;-)hehe A zazwyczaj tak jest, że jak ktoś mało wierzy, to jest ok.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - i Ty chodzisz właśnie do dr Lewandowskiego ? On Cię stymuluje ?? Słyszałam od mojej Pani dr, że On właśnie ma takie swoje grono pacjentek.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak monka26 szukać u Was dalej przyczyny ? To nie jest znana ?? Przecież nasienie słabe ??? A z Tobą jest wszystko ok ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do niego poszłam z polecenia mojego gina , bo on w Novum kiedyś pracował i skierował mnie własnie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- koichana nie o to mi chodziło. Chodziło mi ze jest czytejniejsza. wiem z czym sie borykasz i wiem ze ci sie uda zajsc w upragniona ciaze tylko ty i ja i inne dziewczyny potrzebujemy troche wieciej czasu niz inne kobitki. Duzy buziaczek dla ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - a jakie endo u Ciebie było po tym Clo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×