Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi2983 - jeśli chodzi o leczenie ziolami to wiem ze powinnas sie spytac doktora prowadzacego. nigdy nie masz pewnosci jak zadzialaja z lekami ktore bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Od kiedy dostałam pierwszy raz okres miałam z nim problemy. Mogłam nie mieć 4 miesiące a potem miałam okres 3 tygodnie. Lekarz zaczął dawać mi na wyregulowanie tabletki antykoncepcyjne ale dupa. Po odstawieniu okresu nie było. Co i raz zmieniałam lekarza który podjąłby się znalezienia przyczyny ale każdy na odczepne dawał leki. Dopiero w tamtym roku trafiłam do jednego ( zresztą lekarza mojej siostry który pracuje u mnie w szpitalu ). Na początku podejrzewali tarczyce ale wszystko było ok. Źle wyszła prolaktyna po tabletce - zamiast powiększyć się 4 razy powiększyło się 10 raz i mam podwyższoną insulinę we krwi. Endokrynolog zbija mi ją lekami na cukrzycę i podobno okres ma się pojawić tylko kwestia cierpliwości. Plus w tym wszystkim - schudłam już 8,5kg po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych przytyłam aż 15 kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi-może być wiele przyczyn takich bóli.;)Test nie kosztuje dużo,a może jednak warto...pomyśl.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - ja też mam podwyższoną insulinę i biorę Glucophage 2 x 1.;/A Ty co bierzesz ? To z tą prolaktyną to wskazuje na Hiperprolaktynemię - co Ci dają na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi-te testy są takie teraz,że o każdej porze dnia można je zrobić.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - pytam bo ja własnie poprosiłam o właczenie do clo jeszcze zastrzyków żeby były przynajmniej dwa pecherzyki bo wtedy szansa na powodzenieu IUI jest wieksza. No bo jak pekna 2 pecherzyki to szansa jest podówjna ze którys pelmniki zaplodnia, istenie wówczas ryzyko ciazy mnogiej z którym sie trzeba liczyc, ale jak ja sie staram od 1,5 roku to naprawde cudem musiałao by byc zeby mi sie dwa jajeczka zapłodniły i dwa zagnieździły....wiec moze warto u was podejsc do IUI ale mocniej Ciebie przystymulowac zeby minimum 2 pecherzyki były... teraz biorę clo (1x1) i brevelle (zastrzyki w brzuch, w sumie 3 sztuki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Ja biorę metformax i bromergon na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu nie mam żadnych objawów jak na @-ani brzuch mnie nie boli ani piersi jak chociaż w poprzednim cyklu, więc się martwię, czy w ogóle do mnie przyjdzie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - a jakie masz endo po tym Clo ? Malwi-ja wiem,ale Ty już jesteś tyle dpt,więc myślę,że to u Ciebie i tak bez znaczenia i jak jesteś,to ci wyjdzie.;D Kordianka-ile bierzesz Bromergonu?Ja 0.5 tabletki,ale dr powiedziała,że tak tylko profilaktycznie.Nie zaszkodzi,a może i w jakiś sposób pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na endo biorę acc600 żeby sie nie scieniało. I jest w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - ja tez uwazam ze jak najszybciej powinnas zapisac sie do novum. Ja jak zaczelismy starania o dziecko i po roku nic, zapytalam moja ginekolog co sie dzieje to do momentu jak wykryli ze mam endometrioze i hashimoto minelo ponad 2 lata. Strata czasu. W novum wszystko bardzo szybko sie dzieje. Jedna wizyta i wiesz jakie badania porobic i jak sa wyniki to od razu plan dzialania tez jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Bromrgon biore 05, tabl ale w razie zajścia w ciąże mam stopniowo odstawiać : zmniejszyć do 1/2tabl a po tygodniu odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - o już czytałam o nim tu.;D Nigdy nie brałam.:/Muszę dr o to spytać ! Kordianka - i po Lutce normalnie @ przychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Oczywiście chodziło 0,5 tabl ale tak to jest jak się pisze w przerwie robienia szefowi kawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Jakoś po 3-4 dniach po braniu luteiny a okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu ma rację Kordianka ! Ja też wiele lat straciłam, ale szkoda nerwów, by do tego jeszcze raz wracać.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dzisiaj ścisły post-pamiętacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - zdjecie bedzie:) dzisiaj zostalam w domu to zaraz poszukam na M kompie. Wszystkie zdjecia sa u niego. Jakos fatalnie sie dzisiaj czuje. Brzuch mnie na******. Ale to u mnie normalne jak mam @ dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja odpuszczam post :( dzien przed @ i 2 pierwsze dni @ jestem tak slaba ze jak nie zjem porządnie to zemdleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Niop :) Kiedyś pracowałam jako sekretarka na oddziale miedzy innymi ginekologii i położnictwa ( stąd mam u mnie trochę znajomości ) ale potem szef mnie zgarnął do siebie :/ Ba my nie zamierzamy czekać. Pewnie gdyby nie złe wyniki męża to by się nam udało ale jak tylko dostałam jego fatalne wyniki to od razu podjęłam decyzje o leczeniu w novum :) W piątek mąż był w novum a w przyszłym tygodniu jedziemy raz - on do swojego a ja do swojego :P Niestety w męża grafik ciężko jest się wstrzelić a w jego robocie z wolnym to troszkę ciężko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - na fb mozesz zobaczyc zdjecie mojej bezy :) a oto przepis: 10 bialek 60 dag cukru bialka ubijam na sztywno i dodaje cukier. potem z piany formuje dwa okręgi i wkladam do piekarnika nagrzanego do 120stopni na 70 minut. krem robię ze śmietany kremówki - poprostu ubijam (nie dodaje cukru bo dla mnie i tak sama beza jest mega slodka) krem nakladam na jeden okrag bezy na to maliny i przykrywam drugą bezą :) mozna tez zrobić kilka mniejszych bez i wlasnie tak zrobie w piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - to teraz masz już @ Ja właśnie zjadłam pyszne kajzerki z masełkiem,białym serem i miodem.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - ale jaja ! A ja myślałam,że nasz post odpuszczasz, a tu ten kościelny.;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Ja też chce zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×