Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julcia to po pracy skontaktuje się z Tobą to będę Cie szukała na fb - ja na fb tez jestem ale w pracy mam fb zablokowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja wiem ze masz mnostwo probemow, ale błagam Cie nie poddawaj sie walcz. Całe zycie masz przed sobą;) Nie załamuj sie bo to nic ci nie da. ja tez mam chwile załamania i zwatpienia ale wierze ze warto. Słońce jak bys była przy mnie napiłybysmy sie winka przytuliłabym cie i razem bysmy popłakały sobie nad naszym lose. ale nistety dziela na kilometry jedynie moge ci przytulic przez Łącze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - wysłałam Ci zaproszenie na Face również teraz.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - kordiankę odnalazłam na Face.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wysyłajcie zaproszenia też na fb :) 28 lat bo lada dzień stuknie mi 29 a to już prawie 30 na karku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale ten noworodek koleżanki jest słodki - taki mały czarnulek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - wiesz, ile mamy mniej więcej do siebie ? Około 494 km -- Matko Święta !! Ale dużo.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka...to Ty do szpitala polecałaś teraz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a jaka jest cena kriotransferu ? No bo wiadomo, że stymulacja i punka wtedy już odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a z odległością !! W tamtych stronach no to byłam kiedyś w Cieplicach e Jeleniej Górze w sanatorium w 1999 roku i kiedyś jeszcze już później po auto w Legnicy.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - nie poleciałam do szpitala bo ja w nim już jestem :P Pracuje w szpitalu :P Iza1978 zaraz po powrocie z pracy zaproszenie przyjmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - napisz na nk gdzie dokładnie.:) Kordianka--masz rację...zapomniałam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z was wspominała, że bierze leki na cukrzycę ? Ciekawa jestem jaką bierze dawkę bo mi zwiększyła i już nic mi się nie chce jeść przez co chodzę jakaś wiecznie zmęczona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do dr tez chodziłam sama Julciaa, wolałem bez M. On tez sam :-) skupialismy sie na tym, by wszystko wykonać w czasie razem. Raz sie nawet spotkaliśmy w novum. Inseminacja tez sama:-) Igreczku, proszę Cię, nie miej żadnych dołów, czarnych myśli itp.;-) ja Wylątuje o 18.30 jeśli nie będzie opoznien. Julciaa i Monka, fajnie, ze jesteście miej wiecej w tym samym cyklu:-) we dwie zawsze razniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - no to mamy do siebie coś około 349 km, czyli mniej.;D Dziękuję za wsparcie.;*Ja wiem,że i Ty dużo już przeszłaś, a pomagasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - a do W-wy masz coś podobnie jak ja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - ja biorę Glucophage 2 x 1 ! Krzywą insulinową mam złą.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mi też się wydaje, że nic mi się nie chce i jestem jakaś taka osowiała, ale może po prostu to przez te wszystkie problemy, jakie się nagromadziły, a nie przez same leki.:/ A Ty Kordianka co bierzesz ? Glucophage - to jest lek na cukrzycę II stopnia wręcz i dlatego mój reumatolog i endokrynologów większość sceptycznie do nich podchodzi i z lekkim sarkazmem, że ten endokrynolog, który mi go przepisał przesadził !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę metformax. Zaczynałam od 500 teraz 750. Wszystko 3 razy dziennie :) Michaline jak pakowanko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Igrek - Dzieńki ci kochana za słowa wsparcia . Naprawde jesteś Super dziewczyną !!!!!!! Tak wszystkich wspierasz . Dziękuję ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
igrek - Za kriotransfer płacisz 1200zł . Do tego mósisz jeszcze wykonać szereg badań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Dziewczynki dzisiaj zadzwoniłam do mojej dr . I umówiłam się na wizyte w poniedziałek . ? Trzeba brać się do roboty , bo czas leci latka zręszta też . Julciaaa - czy ty masz wizyte w poniedziałek ? Kurcze to może spotkamysie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilke mnie nie bylo ale zasiedziałam sie w sieci szukam czegos do domu co można zrobic tanim kosztem. ja nawet nie wiedziałam ze ludzie maja takie pomysły na takie rzeczy. wazony kule swiecznili zegary. chce cos porobic z tego co mam w domu zeby nie wydawac kasy a zrobic w wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×