Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mena - wyślij nam potem zdjątko małej w ten nowej sukieneczce.;D Ślicznie takie maluchy wyglądają w takich strojach...słodziutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 - a może sobie gdzieś skopiujesz te Twoje wcześniejsze wpisy na forum ? Lub wydrukuj ?? Jakby miało ono kiedyś zniknąć ( z winy administratora oczywiście ).:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Już jestem w domku po transferze. Wszystko w porządku, zarodeczki się rozmroziły obydwa i pięknie się podzieliły. Miały już ponad 16 komóreczek, a w zasadzie to powiedzieli mi, że jeden jest już w dalszym stadium. Dr Z był dzisiaj troszkę bardziej wylewny , a co do badań to tylko zapytał czy mój dr zlecił mi tylko stopień czystości i czy mi nic nie dolega.Więc obeszło się bez posiewu. Dr powiedział ,że tym razem musi się udać i że mocno trzyma za nas kciuki. Dostałam L4 i mam się oszczędzać .Żadnego sprzątania itd. Mam nadzieję ,że się uda, mam dobre przeczucia. Rudzia mnie stymulacja kosztowała ok 2500 tyś. Alicja gratuluję bliźniąt, moja siostra rodzona ma 2 córeczki bliźniaczki , ale one już mają po 17 lat. Także niech rosną maluszki. Igrek, Iza trzymam kciuki za posiewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - moje gratulacje Kochana ! Super wiadomość.:-)Świetnie się podzieliły i niechaj teraz pozostaną z Tobą na te kolejne 9 miesięcy !! Trzymam mocno kciuki.;-))) Teraz się oszczędzaj,odpoczywaj,leniuchuj i nic nie rób !Niech M robi wszystko za Ciebie--jak to ktoś tu już powiedział...teraz jest Twój czas.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki igrek mąż ma akurat urlop do 23 kwietnia więc mam okazję troszeczkę go wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, bardzo sie cieszę:-) wyglada na to, ze wszystko jest na bardzo dobrej drodze do bycia mama!!! Swietnie, ze masz pozytywne nastawienie. Dr Z coś ma w sobie, co sprawia, ze sie pozytywnie człowiek nastraja. Pamietam jak przed IUI dał mi zdjęcie mojego pecherzyka i powiedział "To na pamiątkę"..:-) Igrek, zobacz jak szybko minęło:-) już niedługo Kochana Twój transfer:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi teraz Twój czas na leniuchowanie i pozytywne testowanie :) Ja myślę że dr Z ma dobrą rękę no i ostatnio 100% skuteczność :) Zuzia a dlaczego tak szybko umówiłaś się do Z?? Bo może ja coś przegapiłam?? Co prawda ja mam do W-wy ponad 250km ale jeśli trzeba to ja też bym śmigała... Mnie kazali zrobić hcg i progesteron co 2 dzień i odstawić leki, zostawić tylko luteinę i folik. A do lekarza dopiero miesiąc po transferze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - ja zaszłam w ciążę po laparoskopii (nakłuciu jajników) w pierwszym cyklu, bez stymulacji, nawet się nie starałam, bo miałam zakaz współżycia od lekarza i ten zakaz raz złamałam i nawet nie wiedziałam że miałam wtedy owu. Dostałam potem @, zgłosiłem się do Novum na stymulację, nawet clo wzięłam, potem były ostre starania, a potem się okazało, że niepotrzebne, bo już byłam w ciąży. Jak się dowiedziałam o ciąży to już był 6 tydzień i serduszko już biło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - bardzo sie ciesze, że jesteś po!!! trzymam mocno kciuki za Ciebie:). dr Z czyli Zamora? izunia - igrek - aby do przodu z tym wszystkim!!! kibicuje Wam ;) iza - wysyłałaś mi wiadomość na nk ? dostałam na pocztę informacje o wiadomości ale na nk nic nie było.. może jakiś błąd w systemie ;/ zuzia zu - czekam z niecierpliwością na newsy :))) rudzia - wiem że kasa jest duża przy IVF, ale ten test ciążowy z dwoma kreskami jest tego wart :))) Myślę o Was cierpło Dziewczyny, nawet jak mało pisze! :) informacja dla mam i przyszłych mam po transferze - aby nie dawać komputera na kolana lub na brzuch jak się leży ... komputer ma być zawsze na stole lub obok... pewnie wiecie ;) ale napisałam tak na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Michaline dostałam zdjęcia zarodeczków na pamiątkę. Nie chciałam początkowo wziąć , bo poprzednim razem wzięłam i się nie udało. Ale trafiłam przy transferze na moją zwariowaną pielęgniarkę i ona mi wręcz to zdjęcie wcisnęła , powiedziała że tym razem się uda i żebym zabrała zdjęcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już wtedy byłam 2 lata w Novum, byłam po ciąży pozamacicznej i miałam wycięty jeden jajowód. Także owulka po laparo pierwszy raz w życiu trafiła się po dobrej stronie, przed laparo nigdy nie miałam owu po tej stronie czyli na prawy jajnik, i akurat z mężem napiliśmy się winka i się zachciało i złamaliśmy zakaz lekarza, bo po co przestrzegać głupiego zakazu skoro od tylu lat nie mogę zaskoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja@ - Z mi powiedzial zebym na czwartek sie umowila do niego. Bo jak bedzie pozytywny test to przepisze mi dalej zastrzyki z fraxipariny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz od grudnia 2010 staram się o drugie i nie mogę zaskoczyć, tym bardziej że mogę co drugi cykl, bo mam tylko jeden jajowód. A w pierwszym roku nie mogłam wywołać owu, bo brałam gonal, a on na mnie nie działa, tylko menopur działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - ja jadę na zumbę.;P Póki mogę jeszcze...hehe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia -zu 10 dzień wypada w piątek 20 kwietnia i tak chyba zrobię. Zobaczymy . Póki co trzymam kciuki za twoją bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - dzieki, ja za Ciebie tez bardzo mocno trzymam kciuki!!!!! powiem szczerze ze mam jakies kiepskie przeczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia. Wiem, Kochana.. Ale to taki pozytywny stres.. Ale doskonale wiem, co czujesz. Musi sie udać, musi!!! Wierze mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - Z powiedzial zeby zrobic 10 dnia. Wydaje mi sie ze jeden dzien wczesniej to juz nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×