Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Aneczka_k - ja tak powiedzialam , bo siedzaci czekajac na swoja dr zawsze obserwowałam dr Cz . I widziałam , że kilkarazy wychodził i nikogo nie było do niego , a poza tym jak nie było mięjsca do mojej dr , to zawsze mi proponowali dr Cz . I dla tego tak napisałam , ale przecierz kazdy sam podejmuje decyzje do jakiego dr chcę iść . Ja chodzę w Novum do dr od 2007r , wiec w dużo dr byłam na wizytach . To , że w novum pracuje duzo dr , ale nie wszystkie mają jednakowe doświadczenia i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - to super , tak trzymaj kochana . Dzisiaj będziesz robiła bete tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie dziewczynki , bo mam wyjadz do Piaseczna . Pozdrawiam wszyskich i życzę miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! A ja się już wczoraj nic nie odezwałam, no bo nie byłam w stanie.;/ Już się źle zaczęłam czuć w pracy,bo mnie brzuch jak na @ bolał-miałam takie skurcze macicy,co Was się pytałam,czy może tak by po Progynovie. W domu wypiłam kawę,a po niej zrobiło mi się bardzo niedobrze.:/Na wymioty mnie zbierało.Potem od tego stresu o tą pannę,co mi kasę wisi-głowa mnie rozbolała. A pojechałam na zumbę-wytrzymałam tylko pół godziny!Zaczęło mi być niedobrze,nie mogłam ustać,nie mogłam tańczyć i zadzwoniłam po mojego M.Przyjechał i mnie zabrał,a potem wziął tatę i wrócili po moje auto.A w domu się położyłam-było mi zimno,mięśnie mnie bolały,tempki nie było i zaczęłam z 5 razy chyba wymiotować i dopiero mi przeszło.;/// Może to od tego leku skutki uboczne albo się przytrułam czymś i jeszcze ten stres o ten długo doszedł--skumulowało się wszystko i wyszło. Dziś zrobiłam posiewy.Pytałam gina,więc może to od leku być,bo duże dawki mam,a przecież norma no to 1 dziennie. Jestem w pracy,bo szkoda mi dziewczyn,bo by same zostały i póki mogę no to chodzę,choć przydałoby mi się poleżeć dziś i dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Kinia trzeba zrobić usg bo inaczej tylko będziesz się zamartwiać. U mnie na usg było widać dwie kropeczki w 20 dpt, ale trzeba przyznać że robił mi to spec od usg :) więc poczekaj i nie zamartwiaj się bo nie każdy ginekolog czyta prawidłowo usg, a znam takich że jeszcze nie przyłożą głowicy a już dyktują położnej co i jak... Zuzia a powiedz mi dlaczego poprzednim razem robiłaś betę w 26dpt?? Były jakieś wskazania, czy czułaś że coś było nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - mam nadzieje ze dolegliwosci Ci przejda i ze juz bedzie wszystko ok. alicj@ - bylam umowiona tego dnia na wizyte u dr Z i kazal mi przed wizyta zrobic bete. Ale przeczuwalam ze cos moze byc nie tak bo 19dt mialam silny bol brzucha i krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janko Muzykant.;D Możesz coś więcej opisać o sobie, o Waszym problemie, o Waszej drodze ?? Jakie masz wyniki AMH i FSH ? No to mnie wystraszyłaś, no bo ja nawet w tą stronę nie pomyślałam, że mogę mieć przerośniętą śluzówkę.:(Bardziej w tą stronę, że będzie ona cienka !! Michaline-super.:)Bardzo się cieszę,że dzisiaj już jest taka duża.;D Na pewno fajowskie uczucie...i takie niepowtarzalne !!!! Dobrze, że badania wyszły oki.;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - wedlug mnie to bardzo dobry przyrost :) nie stresuj sie kochana wszystko bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, ładny przyrost :-) i prawidłowy. Szczęśliwa mama, czy oprócz usg genetycznego w 12tc robiłaś test Pappa? czy któraś z mam lub przyszłych mam może mo powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline Cieszę bardzo, że dzidzia zdrowa,oby tak dalej:) Co do tego testu Pappa to lekarz nie kazał mi robić. Do tej pory miałam tylko pobieranie krwi i badanie moczu, nic więcej kinia Beta prawidłowo powinna podwajać się co dwa dni. Ja robiłam dwa razy. W dzień spodziewanej @ miałam 203mlU/ml, a dwa dni później 519mlU/ml Ciąża pozamaciczna: http://mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Michalina - dr T z novum pwoedziała, że mam zrobić i badania prenatalne i ten test w 12 tc, jest to badanie z krwi, tyle wiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka K Mam nadzieję, że pochwalisz się pięknymi pęcherzykami:) Kinia Betka prawidłowa. Przyrost większy niż o połowę :) Zuzia-zu Mnie też bardzo piersi bolały, ale teraz już nie. Jedynie są teraz dużo większe niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ten test Pappa to jakas masakra, w sensie wyników. bazuje wyłacznie na danych statystycznych. Czyli ile kobiet w Twoim wieku z podobnymi wynikami do Ciebie urodziło zdrowe czy chore dziecko. Mi mój gin z Pomorza, do którego chodziłam 5 lat temu nie mieszkając w Wawie powiedział wczoraj, że skoro przezierność karkowa jest ok a jest i jest widoczna kość nosowa, to wszystko jest w porządku i mam olać ten test. Dziś zadzwonię do dr Zamory na konsultację. wiecie, ten test kosztuje 500 zł oprócz USG, więc nie wiem czy jest to warte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - tak w ogóle to dopiero zauważyłam, że byłyśmy w podobnej sytuacji jeśli chodzi o zaburzenia płodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - ja nie robiłam testu Pappa. Ja od razu po tym usg genetycznym miałam umówioną wizytę z moją dr prowadzącą Anna Zygler i ona mi powiedziała że na podstawie badania usg ona nie widzi potrzeby robienia dalszych badań. Ale że oczywiście decyzja należy do mnie. A ja też stwierdziłam ze skoro wszystko jest ok to nie ma po co szukać dziury w całym :). Ja w ogóle miałam tak ogromne zaufanie do dr Zygler że jak ona mi coś powiedziała to szłam w to jak w dym. Ona prowadziła moją całą ciążę od dnia transferu do dnia porodu. I naprawę ta ogromnie dziękuję Bogu ze to akurat na nią trafiłam. A po za tym jakie to jest niesamowite w dniu transferu włożyła moją kruszynkę jako 8 komórkowy zarodek a po 9 miesiącach wyjęła ją ( bo dr Zygler robiła mi cc) jako prawie 3kg dziewczynkę ach wzruszyłam tymi wspomnieniami. Buziaki dla Was wszystkich dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek dużo zdrówka życzę Agniren Dostałam e-mila, dziękuję. Żałuję,że nie zabrałam swojego M na USG Michaline Poproszę fotkę maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka K To dopiero Twoja druga stymulacja kochana, więc nie ma się czym martwić :) Zobacz jakie problemy mają tutaj dziewczyny. Mnie udało się za drugim razem stymulacji, więc mam nadzieję, że i Tobie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - wiem, że to dopiero początek :) mam nadzieję, że się uda, bo wolałabym uniknąć tego co może mnie czekać później :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko Muzykant - a możesz mi napisać, co i od którego dc. brałaś na wzrost endo i w jakich dawkach ? Ja progynovę 3 x dziennie po 1 tabletce.;D Od 1 dc.Jutro biorę już ją ostatni dzień.Martwię się,że to po niej miałam te wymioty i ból brzucha jak na @.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - na która masz wizyte? kinia - betka peiknie przyrosła, minimum to 66% a tym masz prawie100! bedzie dfobrze zobaczysz!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ciążę pozamaciczną, to brzuch bolał jak diabli i lało się ze mnie jak z przysłowiowej zażynanej świni. A test papa... Miałam robiony i dla mnie bez sensu. Moje dziecko miało super parametry przezierności karkowej, ja idealny wiek, bez nałogów itd. Test peppa też wyszedł idealny. Ale co to za idealny test jak ci określa prawdopodobieństwo wad np 803 do 20 000 kobiet. Dopiero wtedy człowiek zaczyna się nakręcać, że to bardzo dużo, że aż tyle kobiet mogło urodzić chore dziecko z super parametrami. A mój wynik był naprawdę dobry. Tzn ja piszę z pamięci, pewnie te liczby były inne, ale podaję jako przykład jaki dostaje się wynik. I ten wynik moim zdaniem zamiast uspokajać, to denerwuje. Dla mnie strata pieniędzy. Ja myślałam że w teście papa wyjdzie ewidentne czy zagrożona czy nie. A to prawdopodobieństwo. Rozumiałabym jakby np wychodziło 1 na milion, a nie jak wyżej. Takie prawdopodobieństwo to każdy może podać bez testu i wydania kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadziłam z tym 803... Sprawdziłam z wyników. Ryzyko z wieku, a miałam 27 lat to 1:823, z przezierności 1:4434, z biochemii 1:865 uściślone z parametrów 1:4600. I co daje taki wynik? Takie statystyki to wiemy bez testu pappa. Albo z samej przezierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 - a gdzie jest Twoja stopka ? Mnie boli ten brzuch jak na @.;/Martwię się.:( A jak tam Ty Malwi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek do bani taki mam dzisiaj humor po wczorajszym całodziennym bólu że hej. Wczoraj jak pamiętasz miałam inne nastawienie , ale myślę ,że będzie klapa bo miałam tak jak po ostatnim transferze z tym jajnikiem czyli przeokropny ból jakby mi go coś rozrywało. Wiem ,że jeszcze nic nie jest przesądzone, ale trochę mnie to podłamało i już dzisiaj oczywiście ryczałam:(. Pójdę w piątek na bete dla świętego spokoju , ale na cud już nie liczę... :( :(. A ty jak się czujesz? Lepiej troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×