Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Michalina - nie wiem poco każą robić tak drogaśne badania , a jak już zrobiłaś to jesteś spokojniejsza . Moja koleżanka , mając 37 l , w 2011 r urodziła blizniaki zdrowiutkie . Nie robiła żadnych badań prenatalnych i td , tylko podstawowe . A lekarzem prowadzącym był dr Sz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato wiem kochana ,że jeszcze nic nie jest przesadzone, ale sama wiesz jak to jest z tym czekaniem. Ja się wystraszyłam jak czytałaś tym, że poprzednim razem tez mnie bolały tylko ze 2 jajniki nie jeden. Przejmuję się to wszystko , a komu mam o tym powiedzieć jak nie wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - no pewnie kochana , że Nam wszystko mozesz powiedziec co ci na sercu leży . Kto inny jak nie My maże cię zrozumieć . Przecierz borykamy sie z takimi problemamy . Ale ja jestem dobrej mysli , że u ciebie wszystko będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia- Zobaczysz wszystkie będziemy w ciąży , a pózniej będziemy opisywac dolegliwości ciążowe i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK -CZEŚC ja w poprzednim miesiącu brałam progynova 3x dziennie po 1 tab.oraz 1,5 tab encorton i po 6-7 dniach zrobiłam estradiol -410,1 pg/ml . Usg mi wyszło endo 17mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - ja nie robiłam testu podwójnego pappy. Uznałam że jeżeli wszystko jest ok to nie zrobię. Kinia2385 o pęcherz płodowy widać dopiero jak beta wynosi 1500 - 1800 także za wcześnie, lekarz powinien ci to powiedzieć, nawet przy takiej becie nie robi się usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-po tym usg zadzwoniłam do dr CZ. i powiedział że za bardzo przerosła i śluzówka i kazał mi brać przez 7 dni progynova 2x1 encorton 1x1 luteinę 3tab dopochwowe na noc .Tak zrobiłam i po tych 7 dniach właśnie wypadło to w dzisiejszym dniu dostałam @ i od nowa biorę progynova 3x1 , encorton 1,5 x1 i po 7 dniach usg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rudzia_krk - masz rację...perełka......ja pamiętam tą akcję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - a może oni po prostu Ci za dużo dali tej Progynovy ? A jak u Ciebie zazwyczaj jest z endo ?? Wcześniej - cienkie czy normalne czy grube ? Aż się wystraszyłam.:/Ja mam jutro robić estradiol i usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - ten dr ma najgorsze opinie.;/Cofnij się wstecz--była tu dyskusja o tym.:/Ja chodzę do dr Dobek.I mam konsultacje u Zamory jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mało piszę bo dużo teraz pracuje ale śledzę wasze dalsze losy gratuluję zafasolkowanym .HANECZKAWY ja do novum jezdze od 2002 polecam moja obecna doktor starosławska, byłam u dr wojewódzkiego na transferze na moje oko najlepiej poprowadzony transfer mimo braku ciązy ,polecam jak większośc dr zamore,odradzam czerkwińskiego i lewicka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975 - a Ty masz już dzidzię ? Ja miałam ze Starosławską konsultację telefoniczną ostatni - super miła i przyjemna babka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek - no widze ,że nie tylko ja mam takie złe opinie o dr L i drCz. Tak to jest jak do różnych lekarzy pochodzi się , to masz już o nich zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko - to już decyzja należy do Ciebie , do jakiego dr chciałabyś chodzić . Mam nadzieje , ze dobrze Cię poprowadzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lato - ja na pewno też będę omijała dr L szerokim łukiem. Nie wydaje mi się, żeby była ona kompetentna. Podczas wizyty nawet nie spytała jak długie mam cykle i w ciemno przepisała CLO od 3 dnia. Julciaaa - ja mam dość długie cykle, więc i owulację mam troszkę później. Jak pisałam wyżej dr L nawet nie spytała jak długie one są. Dr Cz. i lekarz do którego zadzwoniłam na konsultację stwierdzili, że CLO było podane kilka dni za wcześnie. Dlatego teraz trzeba dostymulować pęcherzyki. Ale nie ma co do tego wracać. Na pewno do dr L więcej nie pójdę. Zobaczymy w sobotę czy udało się nie zmarnować cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Ja dziś od świtu w toalecie, wymiotuję tak od 6:00, mam dość. Malwi - trzymam kciuki za betę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki;) ostatnio sie cos nie odzywałam bo jakos nie mam na nic czasu nawet wyspać sie za bardzo nie mam kiedy:(W pracy ma zamieszanie takie ze nie wiem w co mam włożyć ręce, Masakra jakaś. Czytam Was wszystkie na bierząco także wiem co sie dzieje. W poniedziałek zrobiłam posiewy dzis mam dzwonic czy jest juz wynik a jak nie to w poniedziałek dopiero:( strasznie sie denerwuje ze znowu posiew bedzie do niczego. Zauważyłam ze nasze forum teraz coraz bardziej staje sie forum ciążowym, ale super. Wiruski ciążowe chodzą i to dobrze:)) moze sie załapie na jednego chociaż. U mnie pogoda do niczego pada i jest zimno nic sie nie chce robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@- chciałabym mieć juz tez takie dolegliwości ale niestety musze chyba jeszcze poczekać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dr L. Cz tez nei polecem aneczka - no to omijaj dr L szerokim łukiem a mysle ze dostymulowanie pomoze i cykl nie ebdzie stracony;) ale mam dzis lenia, nie wiem czy przez leki czy tak sama od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Alicj@ - bardzo Ci współczuje i mam nadzieje ze szybko przejdzie. Mnie wczoraj bardzo mdłości meczyly. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latp76
Witam Wszystkich ! Aneczka_k - mam nadzieje , że cykl nie będzie zmarnowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja równierz mam dzisiaj jakiegoś lenia , nic mi się nie chcę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka _k - niczym nie denerwuj się , i tak na to wpływu nie mamy. To w sobote masz wizyte tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×