Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomózcie szukam kozaków

pomózcie, szukam kozaków

Polecane posty

Gość pomózcie szukam kozaków

Szukam kozaków, czarnych, eleganckich [ mam 19 lat], płaskich lub na nieduzym obcasie, czubki okrągle albo lekki szpic. Pomozecie? Macie moze jakies linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie mam linku ale
ostatnio sobie kupiłam ładne firmy Julia Monti - na stronie nie ma jeszcze nowej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie szukam kozaków
podaje linkaa-->dzieki, kozaki podobalyby mi sie gdyby nie wykonczenie z tylu u gory. Dól jest fajny ale gora nie w moin stylu, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj plastikowych butów
:o są tandetne i okropne... Przejdź się np. do Ryłko- tam są tanie buty. Porządne, skórzane, zwyczajne oficerki kupisz za ok. 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie szukam kozaków
No tak, tylko skóra albo zamsz wchodzi w gre. A na buty moge przeznaczyc ok 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie szukam kozaków
Chodzi o to ,ze podoba mi sie w nich maly obcas, noski tez sa ok chociaz wolalabym okragle, nie podoba mi sie gora,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko takie kozaki były
modne w latach 90-tych :o beznadzieja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak możesz przeznaczyć tylko
200zł to zapomnij o skórze czy zamszu. Najtańsze i najprostsze oficerki kosztują teraz minimum 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o matko takie kozaki były
mode w latach 90-tych...no cóz ty pewnie te czasy pamietasz doskonale stara raszplo, ale niektórzy nie sa niewolnikami mody jak ty. a buty sa fajne - choc moze tobie pasowałby rózowe szpileczki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie szukam kozaków
jak możesz przeznaczyć tylko ---> Mylisz sie, zawsze kupuje buty ze skóry i zawsze mieszcze sie w granicach 200, 250 zl. Niestety nie moge wydac wiecej bo zaczynam studia dzienne i nie pracuje, jestem na utrzymaniu mamy a mam jeszcze rodzenstwo. o matko takie kozaki były ---> jak juz wsponmialam nie podoba mi sie cholewka tych butow, poza tym nie podążam slepo za modą. I jeszcze jedno- czesto powraca moda sprzed lat, dlatego jesli tak znasz sie na modzie byc moze za 2 lata bedziesz biegac w takich wlasnie kozakach, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie szukam kozaków
dg...---> dzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×