Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rammonna

czy można

Polecane posty

Gość Rammonna

do tego stopnia zaangażować się w pracę(w przypadku 27-letniego faceta) by nie mieć siły i czasu ani tzw."głowy" do tego,żeby mieć dziewczynę, jakieś życie osobiste.???..-dotyczy mojego kumpla, który na dobrą sprawę mógłby być moim facetem, bo uwielbiamy się nawzajem. Poważnie pytam jak mu pomóc i to nie z egoistycznych powodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo autorki
według mnie bzdurzy... Każdy chce kogoś mieć, bo to naturalne, wygodne i fajne:) Może ten kumpel po prostu jeszcze nie znalazł tej właściwej? Bo zasłanianie się pracą jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
On tak nie mówi, nie zasłania się, On tak żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 lat
mówisz?trzeba mu pokazać inny świat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozna
I trzeba to szanowac a nie uszczesliwiac na sile :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe warte podniesienia
ja mam podobnie, tzn. mam dziewczynę, ale często praca wygrywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzam
pracanie zamuje ci łazienki praca nie ma okresu za pracę ci płacą za pracę w towarzystwie nie musisz sie wstydzic, no chyba ze pracujesz w pewnej sieci owadowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to z sibei wyrzucić
Ramonna ja tak zylam ....kiedy w kilku miejscahc się podlozylam, bo bylam wypalona i bez wparcia - wsyztsko runęło na raz.... teraz zaluję, ze nie mialam nikogos kto by mnie wsparl moze on ma taką rodzinę jak moja?:( http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3315223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna..
ale to uwielbienie pracy moze byc tez brakiem zycia osobistego. potem wraca wykonczony i nie ma sil na jakies proby rozwiniecia zycia towarzyskiego. kolko sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
Nie ma bardzo fajną wspierającą rodzinę, zreszta to przyjaciele moich rodziców...jest dobry w tym co robi i osiąga sukcesy to jest własnie takie zamknięte koło jak mówisz...staramy się go często gdzieś wyciagać i wtedy doskonale sie bawi, jest duszą towarzystwa...wszyscy uwielbiają go zresztą w naszej paczce jednak jak już sie zafiksuje w tej pracy to jakby nie istniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to z sibei wyrzucić
Rammona>> on bez zaplecza w postaci zaufanych osób moze nie pociagnac, bo przyjaciół to kazdy ma, jak jest praca i nie ma klopotów a jakby tfu tfu powinela mu się noga to mozliwe, ze nie byloby tak slodko.....chyba, ze on się w tym realizuje - to dla nas kobiet wazne sa glownie realcje z ludzmi, faxcet zyje walka i osiągnięciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
To gorzka prawda ale możesz mieć rację z tym,że mnie naprawdę bardzo zależy na nim...cokolwiek by się nie stało!..no chyba się realizuje,ale nie mogę zrozumieć,że to wystarczy dla tak wspaniałego człowieka...widać trzeba uszanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe warte podniesienia
pracuje bo jak wypadnie z wprawy to ktoś go zastąpi..tak dziś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe warte podniesienia
podniosę Dla Ciebie Ramona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×