Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lorelai 13

SZUKAM PRAWICZKA__________________________________

Polecane posty

tu pogadac zawsze moge:-P ale myslałem że jestes bardziej zakrecona i konkretniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj maila albo gg:D to jest jakis konkret, twoje zdjecie w tej chwili nie ma znaczenia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdefiniuj mi prawdziwa kobiete??? ale odpowiem ze kobiet sie nie boje, tylko one mnie:-O jestem brzydal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i napisz mi skad jestes , to wazne:-O niestety wieczorkiem??? a teraz sie boisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu mocne słowa:) zobaczymy prawdziwa kobieto na ile ci odwagi wystarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wieczora??? wieczorem mnie nie bedzie:-O ale maila napewno odbiore prawdziwa kobieto:D pozdrawiam intrygujesz mnie , musze cie sprawdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Lorelai,ślicznie,tylko wyjde na chwilę a Ty juz bałamucisz nastepnego:-p A ja ? Do mnie tez skrobniesz na maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale se pomysł na popularnosc wymysliła:-P teraz wszyscy prawiczki;) o kurwa :-O dużo nas nagle sie zrobilo, czyli nie tylko ja przegralem życie, to pocieszajace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki hahahaha
ja też jestem praiwczkiem (17lat) i boje sie ze jak zobacze cipke to trysne odrazu , pomoże jakaś pani w obojętnym wieku? :o nadmieniam że już kiedys widziałem cipkę u mojej mamy i tryskając pobrudziłem nowy dywan z recyclingu za co dostałem potężne wpierdol kablem od prodiża od mojego ojczyma wujka Zdzisława co pracuje na nocnej zmianie w rozlewni wina w Kałopircach Dolnych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×