Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 14lat

mam 14 lat....

Polecane posty

Gość 14lat

Zrobiłam 3 testy, wszystkie są pozytywne :( Nie wiem co teraz zrobić, komu powiedzić najpierw, rodzicom czy chłopakowi. Kiedy udać się do lekarza? Nie miałam okresy drugi miesiąć :( Jestem bezradna! Prosze nie zwyzywajcie mnie i tak już mam wszystkiego dosyć. Dajcie mi jakąś rade, wskazówke co zrobić. Umieram ze strachu i zaczynam panikować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkota
no ładnie najpierw powiedz mamie jeśli masz z nią dobry kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeeee
to prowokacja, nie odpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co byl sex
skoro nie chcesz odpowiedzialnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejjjjjj
Urodzisz i tyle, nie ty pierwsza i nie ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze teraz dyskujsa z topiku \"mam 17 lat! będę mamą!\" ma się przenieść tutaj?? To ja założe może topik\"mam 10 lat, za dwa miesiace rodzę, jestem szcześliwa\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14lat
widać, ze Wy tylko o tym jak kogoś zajechać! Przykro mi, ze nie mam z kim porozmawiać. Myśle o najgorszych rzeczach, o... ! Szkoda, ze dorosłe osoby mogą jeszcze bardziej zdołować. Może moderator skasować temmat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju dziewczyno no to poszalas. a co tera? 1. idz do lekarz, radzilabym z mama - bo lekarz jest zobowiazany do powiadomienia odpowiedniej instytucji o tym wiec powiedz najpierw rodzicom i zaraz wyciagnij mame do lekarza. lepiej zeby szla z toba. chlopak- raczej musi wiedziec co sie dzieje, musisz zobaczyc co zrobi. Wspolczuje ci tak mlodego macierzynstwa, ale zrob weszystko zeby sobie poradzic i miej swiadomosc ze teraz rodzice beda miec wydatki. zycze powodzenia i prosze nastepnym razem przemysl to co robisz!!! trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kryste elejzon
a ile lat ma chlopak. bo prawdopodobnie pójdzie do więzienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jakie sa realia. zachodzi nastolatka w ciaze, idzie do lekarza , lerkarz informuje policje, nastolatka ma kuratora. tysiac pytan czy nie zostala zgwalcona, kto jest ojcem itd, rodzice nastolatki musza wyrazic zgode nad opieka nad wnuczkiem, kurator sprawdxa warunki, jak opiekuja sie dzieckiem. nie jest to takie hop siup.. wiem to bo dziewczyna w wieku 16 lat zostala mama a ja relacje mam od przyjaciolki (ktora bedzie miec niedlugo w rodzinie owa 16latke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczola :D na pocieszenie 10 latce moglabym dac w tylek- hihihi juz posuwam sie do granic absurdu ale mysle ze bede robic ctrl+c ctrl+v i starczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14lat
chłopak ma 16lat? za co pójdzie siedzieć? a co ze mną? ja mam teraz 14lat ale rodząc będe miała 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehhehehe
ale stosunek byla jak mialas 14 a w kodeksie karnym jest kto dopuszcza sie czynnosci sesualnej z nieletnia ponizej 15 roku zycia poldega kaze wiezienia do lat 10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łabędzicaa
nie wiem jak z kuratorem... ale jak miałam chyba z 12 lat, bo ta dziewczyna była ode mnie strasza. To ona urodziła jak miała 14. O wieku dowiedzieli się na porodowce. Potem widziałam ja z dzieckiem. Mały mial na imie darek. Co potem. Minelo 3 lata i jako 17 miala juz 2. Nie wiem co u nich, znam jej kuzynke Kaske, z mojego bloku. I ta dziewczyna ma jedno dziecko ur w wieku 26 lat. A niby obie rodizny takie biednei cos tam jeszcze. Ale pamietam co ta jej kuzynka mowila. Smiala sie z jednej: ale latasz za chlopakami. A potem ona tak latała, ze wlasnie nie pomyslała o anty.... Znam tez inna ktora w wieku 15 lat spała z facetami. Kiedys dobra kolezanka mojej Sylwii. I co? I nie była w ciazy, nawet grubo po 20. Stosowali prezerwatywe. zatem nie wiek, a rozum. To sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrra radda
14 lat, znien nick na czarny bo sie bedą pod ciebie podszywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne sa sytuacje
Łabędzicaa ja znam podobna sytuacje, to juz jest straszne! Kolezanka mojej siostry z klasy miala 13 jak zaszla a potem 15 jak zaszla ponownie. Ma teraz 17 lat i ma dwoje dzieci, kazde z innym ;) To juz jest tragedia moim zdaniem i patologia. Do autorki: Powiedz rodzicom i chlopakowi odrazu, potem beda kuratorzy itp. tak jak pisala wczesniej ktoras z dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asazi23
Witam, mam do Ciebie pytanie Jesteś gotowa urodzić dziecko?? Pytam, bo moja przyjaciółka zaszła w ciąże jak miała 13 lat a urodziła mając 14 lat, dawała sobie świetnie rade oczywiście pomagała jej mama, synek był prawnie pod opieką jej mamy w tzw rodzinie zastępczej, jak skończyła 18 lat dziecko przeszło pod jej opiekę. Synek ma już 10 lat a ona ułożyła sobie życie, co prawda nie z ojcem dziecka, ale jest naprawde szcześliwa. Ma teraz drugiego syneczka i nie żałuje, że postanowiła ponieść konswkwencje swoich czynów. Wiem że dla Ciebie będzie to bardzo ciężki etap w życiu bo dziecko jest na całe życie. Ja sama mam synka byłam troche starsza od ciebie jak go urodziłam ale naprawde zmienił moje życie, oczywiście w pozytywnym sensie. Jeśli masz dobry kontakt z mamą to powiedz jej odrazu o tym, bo prędzej czy później będziesz musiała to zrobić. Teraz musisz iść do lekarza i dbać o siebie, i o szkraba którego nosisz pod sercem. Ja życze Ci powodzenia i mam nadzieje ze ułoży Ci sie wszystko w życiu, i nigdy nie pożałujesz że urodziłaś dziecko w tak młodym wieku. Trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrra radda
Jeszcze raz Ci mówię, zmień nick na czarno bo się prędzej czy później ktoś pod Ciebie podszyje. Tak apropos to nie martw się... Ja urodziłam jak miałam 14lat. Trochę byłam gupia za młodu, ale waliłam wina i klej wąchałam, dlatego wyszło jak wyszło.... Nie przejmój się, poradzisz sobie na pewno. A chłopak posiedzi z trzy latka i wróci do Ciebie, zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafulec
O fuck młoda labadziaro.......skur2#@#@# się dziewcze.........oh jak mi przykro mloda niedopowiedzialna gównairooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgbncv gh
o ja pie****, chcialas sie pieprzyc i lody robic to teraz sie dzieckiem zajmuj spermopijko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14lat
pocieszcie mnie, nie wiem, co robić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie wiesz
14 latko- Ty dziecko moje ..jak to nie wiesz co robić...już wczesniej dziewczyny Ci odpowiedziały; 1. rodzice 2. lekarz 3. chłopak kolejność powinna być taka -choć nie musi... ale jakoś nie chce mi się wierzyć w "PRAWDZIWOŚĆ" tego topiku skoro mając ZALEDWIE 14 lat WIESZ CO TO SEX!!!! to dlaczego teraz NIE WIESZ co to ZNACZY BYĆ ODPOWIEDZIALNA I DOROSŁĄ sex POWINNI uprawiac ludzie DOROŚLI a skoro TY TO JUŻ ROBIŁAŚ TO "CHYBA" jesteś DORSŁA... TAK czy NIE!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne jestescie
kobiety buahahahaahahahhahaha takie DOJRZALE MADRE WYKSZTALCONE hahahaahahahahaahahahah o raaaaany a nie widzicie idiotki ze to prowokacja????/ buahahahhah zajmijcie sie kretynki swoim zyciem..zalosne babska....buahahahahhaahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×