Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wice miss swiata

wieczor panienski

Polecane posty

hej Dziewczyny i KObietki! Wybieram sie niedlugo na wieczor panienski i to chyba 1 raz. Chcialabym podarowac cos mojej przyjaciolce, myslalam o jakims prezencie na wesolo.Kupilabym bielizne,ale wymiarow nie znam. mam pytanie,czy macie jakies pomysly, albo czy moglbyscie mezatki powiedziec co dostalyscie albo jakie niespodzianki Was czekaly w ten wesoly wieczor? Chcialabym zeby mojej przyjaciolce bylo milo no i zeby ubaw byl przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzz
JA OSTATNIO MIAŁĄm WIECZÓR, BYŁO SUPER, DOSTALAM KOSZULKI (TYPOWE NA NOCE WE DWOJE ;) ) I DOSTAŁAM - CO BYŁO NEISPODZIANKĄ - WIANEK;) HIHI, TZN BYŁA TO OPASKA (typu dla małych dziewczynek) ze sztucznymi kwiatkami przypiętymi do niej. fajna sprawa z takim wiankiem;) polecam jako prezent. aha - dostałm jeszcze świczke i wino do jednej z koszulek - tak na romantyczna noc we dwoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzz
;) no fajnie z wiankiem, byłam na kilku wieczorach panieńskich ale wianek-prezent pierwszy raz spotk i to na swoim wieczorze;0 bardzo fajny i miły podarunek! i pamiatka wieczoru panieńskiego na całe życie! u mnie teraz np wisi na lustrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzz
a co do koszulaek - ja nie wiesz jaki rozmiar to weź na oko np M albo L i tylko umów sie w sklepie ze jakby co to bedzie moza wymienić. Nie powinni robić problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzz
chodzi mi o koszulki nocne i bielizne oczywiscie. (no jedynie pewnie gatek by nie wymienili...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luika
hej! a moze wałek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
mydelko w ksztalcie penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nic
a kto organizuje wieczór panieński? wychodzę w grudniu za mąż i nie wiem jak to się wogóle robi, nigdy na żadnym nie byłam. to ja mam zorganizować czy koleżanki, świadkowa? no jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
zazwyczaj świadkowa organizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarissa
Roznie sie organizuje wieczor panienski Ja najczesciej bylam zapraszana przez panne mloda Ciezko swiadkowej bo moze nie znac wszytskich osob a panna mloda wie kogo chce zaprosic,wiec bez sensu dawac liste swiadkowej zeby ta dzwonila i zapraszala Najfajniejsza bylaby pewnie niespodzianka dla panny mlodej ale przeciez kazda p.m. wie ze wkrotce ten wieczor nastapi sama pewnie cos wymysli. Jak tam u innych wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo większość lasek decyduje się dać bieliznę nocną, wiec możesz to sobie odpuścić ;) Spotkałam sie też z książkami [jajcarskimi o facetach], bielizną \"na codzień\", wino, świece itp, to chyba najbardziej oklepane, serie kosmetyków \"dla niej i dla niego\" , pudełko ogrromne na gumki ;) Figurka- ksiądz- jak się go głaskało po głowie to pokazywał spod sutanny interes :D Żadnych specjalnych prezentów nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysztalka
Ja dostalam seksowna bielizne ale nikt nie trafil w moj rozmiar... oprocz tego bylo duzo alkoholu i to w sumie bylo najlepsze wszytskie sie skuly i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysztalka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rain_drop
Moja koleżanka dostała: błękitną podwiązkę, kosz z kosmetykami pod prysznic/do wanny, futerkowe kajdanki, planszową grę erotyczną dla dwojga (rzyt kostką i zadania typu ; pocałuj TU, Pogłaszcz TAM, jaj się podobała, kwestia gustu), tort, na którym był czekoladowy penis (zrobiony z banana) i wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo
dziewczyny wiecej pomysłw dawac ... a mzoe inaczej co wy byscie ciały dostac na wieczór panienski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina miska
dziewczyny bylam na imprezie u kolezanki to byl taki numer ze nie chce raczej szczegolow opowiadacc ale sie dziewuchy niezle powyglupialy, wiem ze te facet byl u niej za 200 zl a ja myslalam ze za 500 zl czy cos kolo tego ale za te pieniadze nakrecil impreze niezle, jego ogloszenie ze zdjeciami widzialam wlasnie w necie, buziaczki : ) bylo fajnie czegos takiego jeszcze nie widzialam na szczescie moj chlopak sie nie dowie bo troche konserwatywny ale i tak go kocham miska mojego ale niekiedy obcego loda smacznie jest polizac toszeczke zeby zycie bylo slodsze i sprawiedliwe. pod tym adresem widzialam jego fotki http://www.rozglos.net/ogloszenia/ogloszenie -21068--panienski-wieczor-urozmaice-wystepem-niecodziennym.h tml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×