Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabina 1972

Dr A.Bartoszewski-slyszalyscie o nim

Polecane posty

Gość sabina 1972

Będe wdzięczna za wszelkie wypowiedzi na temat tego lekarza. Chciałabym aby poprowadził moją ciążę ale wcześniej wolałabym zapoznac sie opinią jakim jest lekarzem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina 1972
No tak - masz rację - już się poprawiam. Dr Andrzej Bartoszewski z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina 1972
nikt nie słyszał? Błagam niech ktoś się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna
ja czesto bywalam u tego lekarza.przyjmowal w przychodni studenckiej na mochnackiego,przychodnie mieli likwidowac,wiec nie wiem czy nadal tam przyjmuje,bo ja juz nie jestem studentka i nie widzialam sie z doktorem od jakiegos roku. doktor bardzo sympatyczny i delikatny.nigdy tak mnie nikt delikatnie nie badal jak on.wydawal sie tez kompetentny,bardzo mi odpowiadal jako lekarz.jedyne co mi nie pasowlao przez caly okres opieki jego nade mna to to ze bralam tabletki antykoncepcyjne przez 4 lata i widizalm po sobie kilka skutkow ubocznych:powstal mi cellulitis oraz zle samopoczucie psychiczne a doktor twierdzil ze to nie od tabletek,ze i tak bym ten cellulitis miala nawet jak bym ich nie brala.ciezko ocenic czy mial racje ale cos mi sie wydaje ze prawda lezy gdzies po srodku.obecnie jestem w 9 miesiacu ciazy i ciaze prowadzi p.doktor ze szpiatal bielanskiego ale tylko dlatego nie doktor bartoszewski ze nie weidzialam czy przyjmuje prywatnie oraz chce rodzic w bielanskim. jesli mas zjakies pytania to chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina 1972
a daje zwolnienia w czasie ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina 1972
Czy ktoś wie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×